تمایل اسرائیلی‌ها به برتری ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا

کدخبر: 367185
اقتصاد نیوز : 63.3 درصد ساکنان سرزمین های اشغالی ترجیح می دهند که «دونالد ترامپ» در انتخابات سوم نوامبر (13 آبان) بار دیگر به عنوان رئیس جمهور آمریکا انتخاب شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، بر اساس نتایج تازه ترین نظرسنجی که توسط پایگاه خبری I24 منتشر شده و توسط موسسه تحقیقاتی «دایرکت فالز» انجام شده، 63.3 درصد ساکنان سرزمین های اشغالی ترجیح می دهند که «دونالد ترامپ» در انتخابات سوم نوامبر (13 آبان) بار دیگر به عنوان رئیس جمهور آمریکا انتخاب شود.

در این نظرسنجی تنها 18.8 درصد پرسش شوندگان گفته اند که ترجیح آنها انتخاب شدن «جو بایدن» نامزد دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکاست.

اغلب شرکت کنندگان در این نظرسنجی گفته اند که ترامپ رئیس جمهور آمریکای بهتری برای رژیم صهیونیستی خواهد بود و 10.4 درصد نیز گفته اند که ترامپ و بایدن به اندازه مساوی برای تل آویو خوب خواهند بود.

50.9 درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی گفته اند که انتخاب بایدن به روابط آتی میان آمریکا و رژیم صهیونیستی لطمه خواهد زد.

به طور مشابه، 43.5 درصد از شرکت کنندگان گفته اند که روابط واشنگتن و تل آویو به رئیس جمهور آمریکا یا نخست وزیر اسرائیل وابسته نیست و این رابطه بر این اساس است که آمریکا «دوست حقیقی» تل آویو است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما