کدخبر: ۳۶۷۶۷۸ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

سهام عدالت را نفروشید

اقتصاد نیوز : مدیر تالار منطقه‌ای بورس گیلان نگاه بلندمدت و کسب دانش و آگاهی را دو عامل مهم موفقیت در بازار بورس دانست و گفت: به دارندگان سهام عدالت توصیه کرد که فعلاً اقدام به فروش این سهام نکنند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از فارس: حافظ محفوظی امروز  با تأکید بر اینکه سرمایه‌گذاران در بازار بورس باید نگاه بلندمدت به این بازار داشته باشند، اظهار کرد: علاقه‌مندان به بورس سعی کنند سرمایه‌هایی را وارد بورس کنند که در کوتاه‌مدت به آن نیاز نخواهند داشت.

وی با اشاره به اینکه یکی از وظایف تالارهای منطقه‌ای بورس ارائه خدمات آموزشی در خصوص بازار سرمایه است، گفت: به خاطر شرایط خاص از طریق فضای مجازی (اسکای روم) انجام می‌شود.

مدیر تالار  منطقه‌ای بورس گیلان با اشاره به آمادگی تالار بورس برای آموزش علاقه‌مندان به بورس افزود: علاقه‌مندان می‌توانند اطلاعات لازم را از طریق برقراری ارتباط با دفتر تالار از زمان و موضوعات دوره‌ها و کلاس‌ها به دست آورند و در این کلاس‌ها شرکت کنند.

وی همچنین با اشاره به اینکه  هدف سهام عدالت توزیع عادلانه ثروت در جامعه است، به دارندگان سهام عدالت توصیه کرد که فعلاً اقدام به فروش این سهام نکنند.

 

این مطلب برایم مفید است
11 نفر این پست را پسندیده اند