کدخبر: ۳۶۷۷۷۲ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

واکنش علی مطهری به توهین به روحانی/اینکه مقام رهبری مخالف مذاکره هستند مانع اظهارنظر دیگران نیست

اقتصادنیوز : علی مطهری درتوییتر خود نوشت:معتقدم اظهارنظر هر ایرانی خصوصا رئیس جمهور در مورد مذاکره باید آزاد باشد و نباید موجب توهین و تهدید شود. این که مقام رهبری مخالف مذاکره هستند مانع اظهارنظر دیگران نیست.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از جماران؛ حجت الاسلام و المسلمین مجتبی ذوالنوری، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در حساب توییتری خود نوشت:  «جناب روحانی  اگر برای توجیه مذاکره با دشمن، علت صلح امام حسن بامعاویه راخواست اکثر مردم از امام ذکر میکنید!

امروز اکثریت قاطع ملت ایران به کمتر از عزل و مجازات شما راضی نمیشوند؛ با منطق شما، رهبر انقلاب باید دستور دهند هزار بار شما را اعدام کنند تا دل مردم عزیز راضی شود».

رییس جمهور چهارشنبه در جلسه هیئت دولت گفته بود: «امام مجتبی به ما می‌آموزد که مرد جنگ باشیم به روز جنگ، و مرد صلح باشیم به روز صلح.  اگر در روز صلح، جنگیدیم و در روز جنگ، صلح کردیم، هر دو خطا و اشتباه است. به‌موقع باید بایستیم و بجنگیم و به‌موقع باید صلح کنیم».

 در واکنش به پیام تند ذوالنوری علیه روحانی، حسام الدین آشنا مشاور رییس جمهوری در حساب توییتری خود نوشت: «‌فحاشی انسان را نه دانشمندتر می‌کند و نه نورانی‌تر».

واکنش علی مطهری به توهین به روحانی

علی مطهری نماینده تهران در مجلس دهم در حساب توییتری خود نوشت: «من مذاکره با آمریکا را در شرایط فعلی به صلاح کشور نمی دانم اما معتقدم اظهارنظر هر ایرانی خصوصا رئیس جمهور در این مورد باید آزاد باشد و نباید موجب توهین و تهدید شود. این که مقام رهبری مخالف مذاکره هستند مانع اظهارنظر دیگران نیست.»

این مطلب برایم مفید است
31 نفر این پست را پسندیده اند