اگر بایدن پیروز شود، ترامپ چه خواهد کرد؟

کدخبر: 368070
استراتژیست پیشین کاخ سفید اعلام کرد دونالد ترامپ در صورت شکست در انتخابات ۲۰۲۰، چهار سال دیگر دوباره برای ریاست‌جمهوری آمریکا نامزد خواهد شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، استراتژیست سابق کاخ سفید پیش بینی کرد دونالد ترامپ در صورت شکست در انتخابات آتی ریاست جمهوری، خود را برای بازگشت دوباره به عرصه سیاسی آمریکا در سال ۲۰۲۴ آماده می‌کند.

استیو بنن روز سه شنبه در مصاحبه‌ای اعلام کرد پیروزی احتمالی جو بایدن و راهیابی او به کاخ سفید به معنای پایان ترامپ نخواهد بود، زیرا او در صورت شکست در مقابل دموکرات ها، چهار سال بعد شانس خود را امتحان می‌کند.

استراتژیست ارشد کاخ سفید ضمن تأکید بر این عقیده است که ترامپ پیروز انتخابات سوم نوامبر است، گفت من هم اکنون پیش بینی می‌کنم، اگر به هر دلیلی آرا انتخاباتی به سرقت رود یا به نوعی جو بایدن برنده انتخابات اعلام شود، ترامپ اعلام خواهد کرد در سال ۲۰۲۴ نامزد خواهد شد.

این مقام سابق دولت ترامپ پیش بینی کرد که نتیجه رقابت فعلی میان ترامپ و رقیب دموکرات او که بسیار نزدیک و فشرده است و به دلیل تنش‌های احتمالی می‌تواند به دیوان عالی آمریکا کشیده شود و حل و فصل آن مدت‌ها زمان لازم خواهد داشت.

بنن که به مدت ۸ ماه به عنوان استراتژیست ارشد و مشاور رئیس جمهور فعلی آمریکا مشغول به فعالیت بود در سال ۲۰۱۷ از تیم او جدا شد. او چندی پیش به اتهام پولشویی و کلاهبرداری بازداشت شد. بنن در ماه اوت با یک وثیقه ۵ میلیون دلاری آزاد شد و دادگاه رسیدگی به پرونده او قرار است در می ۲۰۲۱ از سر گرفته شود.

source: اقتصاد نیوز
تیتر یک
  • گزارش آسوشیتدپرس از نمایشگاه دهوک اقلیم کردستان

    اقتصادنیوز: در شرایطی که بازرگانان ایرانی چشم امید به بازار عراق دارند، کاهش قدرت خرید عراقی‌ها به سبب افت قیمت نفت و…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید