کدخبر: ۳۶۸۱۴۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

تاکید سردار باقری بر استفاده حداکثری از ظرفیت‌ نیروهای مسلح در کنترل کرونا

اقتصاد نیوز : رییس ستادکل نیروهای مسلح در جلسه قرارگاه بهداشتی درمانی امام رضا(ع) بر استفاده حداکثری از ظرفیت‌های این نیرو و اتخاذ تدابیر و سیاست‌های پیشگیرانه موثر و آموزش همگانی مردم در کنترل بیماری کرونا تاکید کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، جلسه قرارگاه بهداشتی درمانی امام رضا(ع) روز دوشنبه به ریاست سرلشکر محمد باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح و همزمان به صورت ویدئو کنفرانس در ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و وزارت دفاع در راستای ارزیابی نحوه خدمات‌رسانی و بهره‌مندی هر چه بیشتر از توانمندی و ظرفیت‌های کامل نیروهای مسلح و کمک به درمان بیماران مبتلا به کرونا و تحقق فرمان فرمانده معظم کل قوا (مدظله‌العالی)  تشکیل شد.

 بنابراین گزارش در این جلسه که با حضور تمامی اعضاء، فرماندهان و مسئولان قرارگاه‌های نیروهای مسلح به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، روسای کمیته‌های تخصصی و قرارگاه‌های تابعه در ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و وزارت دفاع گزارشی از روند فعالیت‌ها و مشارکت فراگیر نیروهای مسلح در کمک به درمان بیماران کرونا ارائه کردند.

در این جلسه سرلشکر محمد باقری رییس ستادکل نیروهای مسلح ضمن قدردانی از خدمات و فعالیت‌های انجام شده نیروها و سازمان‌های نیروهای مسلح در لبیک به فرمان فرمانده معظم کل قوا(مدظله العالی) بر مشارکت و همکاری حداکثری و استفاده از تمامی ظرفیت‌های نیروهای مسلح در کنترل، نظارت، پیشگیری، درمان، کمک به بیماران و در اختیار گذاشتن بیمارستان‌ها و مراکز درمانی و امکانات نیروهای مسلح در سراسر کشور به ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا تاکید کرد.

سرلشکر باقری اتخاذ تدابیر و سیاست‌های پیشگیرانه موثر و تداوم آن تا حصول نتیجه مطمئن و تقلیل میزان فراگیری این بیماری و همچنین توجه بر لزوم استمرار آگاه‌سازی و آموزش همگانی مردم در نحوه مراقبت و مقابله با بیماری کرونا را ضروری دانست.

علی‌رضا رییسی معاون بهداشت وزیر بهداشت و درمان و مصطفی قانعی رییس کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا نیز در این جلسه با قدردانی از فرماندهان نیروهای مسلح و کادر درمانی سازمان‌های تابعه در همکاری با ستاد ملی کرونا، آخرین وضعیت فراگیری این بیماری در سطح کشور و اقدامات و فعالیت‌های پیشگیرانه و روند درمان مبتلایان و میزان اثربخشی تدابیر و سیاست‌های اتخاذ شده را تشریح کردند.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند