آماده‌باش حزب‌الله لبنان برای هرگونه ماجراجویی نظامی رژیم صهیونیستی

کدخبر: 369928
اقتصاد نیوز : رسانه‌های لبنانی امروز، چهارشنبه گزارش دادند، حزب‌الله سطح آمادگی خود را بالا برده و در وضعیتی شبیه وضعیت آماده‌باش قرار گرفته است، این همزمان با مانورهای نظامی رژیم صهیونیستی است که فردا (پنج‌شنبه) خاتمه می‌یابند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سایت "لبنان ۲۴" به نقل از منابع آگاه گزارش داد، همزمان با رزمایش‌های عناصر ارتش رژیم صهیونیستی در مرزهای شمالی حزب‌الله لبنان سطح آماده باش خود را در تمامی خاک این کشور و مشخصا جنوب افزایش داده است و در وضعیتی مشابه آماده‌باش نظامی قرار گرفته است.

منابع افزودند، حزب‌الله نیروهای خود را فراخوانده تا آماده هرگونه ماجراجویی رژیم صهیونیستی باشند که ممکن است بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در این مرحله حساس کنونی و جلب حمایت داخلی به آن متوسل شود.

ارتش رژیم صهیونیستی صبح یکشنبه تمرینات نظامی در سطح گسترده را تحت عنوان "تیر کشنده" با شبیه سازی جنگ احتمالی در چند جبهه با حزب‌الله لبنان آغاز کرد، همچنین ارتش این رژیم تاسیسات "جنگل‌های الجلیل" شبیه سازی شده یک روستای لبنانی را در ۳۰۰ متری مرزهایش با هدف تقویت توانمندی و پاسخ‌گویی سریع به موارد فوق‌العاده و اضطراری احداث کرد.

بنی گانتس، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی نیز در جریان بازدید از شمال اراضی اشغالی علیه حزب‌الله لبنان اظهاراتی واهی مطرح کرد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما