کنایه محمد مهاجری به قالیباف

کدخبر: 370019
اقتصاد نیوز : مهاجری در کانال تلگرامی اش نوشت: اگر لشکر مشاوران آقای قالیباف که به او تحمیل شده اند فقط یک ماه راحتش بگذارند هم کرونایش خوب می شود و هم ویروس پوپولیسم از او فاصله می گیرد!

به گزارش اقتصادنیوز، محمد مهاجری، فعال رسانه ای اصولگرا، با انتشار عکسی از آخرین توئیت خود در کانال تلگرامی اش و با اشاره به ابتلای محمدباقر قالیباف به کرونا نوشت: در توییتی دعا کردم برای شفای آقای قالیباف و  کسانی که او در سفر انتخاباتی اش احتمالا آنها را کرونایی کرده.

افرادی که از افشای نام واقعی شان می ترسند و با عنوانهای جعلی،عرض اندام می کنند نوشته اند آن سفر مال20 روز قبل است و ضمنا  از باب محبت، لفظ بی شرف را هم به کاربرده اند.

1- سفر رئیس مجلس به سیستان و بلوچستان 21مهر بوده و3 روز هم طول کشیده.اگر حساب بلد نیستید، لااقل با انگشت هایتان بشمریدکه از 21 مهر تا 5آبان که ایشان متوجه شده چند روز است!

2- نوه ای دارم که دوماه دیگر 3ساله می شود. اخیرا  با بهانه و بی بهانه، به افرادمختلف می گوید:"بی شرف". تا حالا فکر می کردم  پسرک شیرین زبان از صداوسیمای علی عسگری یاد گرفته.  حالا متوجه شدم طبق ضرب المثل"ادب از که آموختی" از این جماعت مودب آموخته!

3- محبت کرده اند و مرا هم از مشاوران روحانی خوانده اند. متکبرانه می گویم اگر من جزء مشاورانش بودم، اوضاعش در افکارعمومی همانند رئیس محترم مجلس  به فلاکت امروز نبود.

4- اگر لشکر مشاوران آقای قالیباف که به او تحمیل شده اند فقط یک ماه راحتش بگذارند هم کرونایش خوب می شود و هم ویروس پوپولیسم از او فاصله می گیرد!

توئیت مهاجری

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما