اخبار ضد و نقیض درباره تصادف ۲ نماینده مجلس

کدخبر: 370044
اقتصاد نیوز : رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خبر مربوط به تصادف دو تن از اعضای این کمیسیون در چابهار را تکذیب کرد.

به گزارش اقتصادنیوز، رسانه‌های محلی سیستان و بلوچستان خبری مبنی بر تصادف تعدادی از نمایندگان کمیسیون اقتصادی در چابهار منتشر کردند.

نماینده زاهدان نیز پس از اعلام خبر تصادف چند نماینده مجلس در چابهار در گفتگویی با ایلنا گفت: به رئیس اورژانس استان دستور داده‌ایم که اسامی نمایندگانی که در این تصادف حضور داشته اند برای ما بفرستد اما تاکنون (ساعت ۱۲ ظهر) هنوز هیچ اسمی در اختیار نداریم.

با این وجود محمدرضا پورابراهیمی در گفتگویی با ایسنا درباره تصادف تعدادی از نمایندگان کمیسیون اقتصادی گفت: آقایان خاندوزی و طغیانی دو عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی برای بازدید از منطقه آزاد چابهار به این شهرستان سفر کرده بودند که در جریان این بازدید از سه چهار خودرویی که همراه شده بودند یکی از خودروهای مربوط به پرسنل منطقه آزاد تصادف کردند و یکی دو نفر از آنها زخمی شدند اما مشکلی خاصی وجود ندارد و ان‌شاءالله هرچه زودتر بهبود می‌یابند.

به گفته وی، خودروی حامل دو نماینده عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تصادف نکرده و این دو نماینده در صحت و سلامت هستند.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما