کدخبر: ۳۷۰۲۶۷ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

هشدار عقاب داغستان به مکرون

اقتصاد نیوز : مبارز معروف رقابت های رشته mma به امانوئل مکرون رییس جمهور فرانسه بابت حمایت از اهانت به پیامبر اکرم (ص) انتقاد کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، حبیب نورماگمدوف چهره شاخص رشته MMA و دارنده چند قهرمانی در رقابت های معتبر UFC که به مبارز شکست‌ناپذیر و عقاب داغستان مشهور است و محبوبیت زیادی در جهان دارد، نسبت به حمایت امانوئل مکرون رئیس‌جمهور فرانسه از جسارت به نبی اکرم(ص) شدیدا اعتراض کرد.

حبیب که چند روز پیش با ۲۹ پیروزی خیره‌کننده از ۲۹ مبارزه در UFC، بار دیگر از عنوان قهرمانی خود دفاع و از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد، با انشتار یک پست به امانوئل مکرون حمله کرد.

وی به همراه پست خود در فضای مجازی، عکسی از مکرون را که جای کفش بر روی صورت اوست به نمایش درآورده است.

حبیب نورمامگمدوف درباره حمایت رییس جمهور فرانسه از جسارت به پیامبر اعظم که اعتراض گسترده مسلمانان سراسر جهان را به دنبال داشته است، به دو زبان روسی و عربی نوشت: او(مکرون) و حامیانش به احساسات بیش از یک میلیارد نفر مسلمان در سراسر جهان به اسم آزادی بیان توهین کرده است. خداوند متعال در دنیا و آخرت ذلیلشان کند. خداوند خیلی زود آن ها را به سزای عملشان می رساند و آن را خواهید دید.

وی ادامه داد: ما مسلمان هستیم و حضرت محمد(ص) را بیشتر از مادر، پدر، همسر و فرزندانمان دوست داریم. خداوند برای آن‌ها عذاب دردناکی مهیا کرده است.

این مطلب برایم مفید است
116 نفر این پست را پسندیده اند