تصویری پر رمز و راز که لایه‌های پنهان شخصیت‌ شما را موشکافی می‌کند

کدخبر: 370514
اقتصادنیوز : ترس‌های ما جزئی از شخصیت ما هستند که شناختن آن‌ها برای پیدا کردن مسیر زندگی، خالی از لطف نیست.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ضمیر ناخودآگاه، محلی است که احساسات، افکار، اسرار شخصیتی، خاطرات ساخته شده خارج از اطلاعات آگاهانه ما و همچنین ترس‌ها در آن ساخته می‌شوند و بر رفتار و تجربه‌های ما تأثیر بسزایی می‌گذارند.

ترس‌های ما، بخشی از شخصیت ما هستند که به صورت‌های گوناگون در زندگی جلوه پیدا می کنند و همچنین تصمیم‌های ما را تحت تأثیر خود قرار می‌دهند. اما شناختن آن‌ها هم خالی از لطف نیست و می‌تواند باعث شود تا در زمان مشخصی که می‌خواهیم، آگاهانه با آن‌ها مقابله کنیم.

 

اولین تصویری که در عکس زیر توجه شما را به خود جذب می‌کند، می‌تواند زوایای پنهان ترس‌ها و شخصیت شما را مشخص کند.

ترس‌های نهفته در ضمیر ناخودآگاه

آسمان

ترس‌های نهفته در ضمیر ناخودآگاه

اگر تنها چیزی که در این تصویر، شما را به خودش جذب کرده، آسمان است، باید گفت که صلح و آرامش بر روح شما حاکم است و دارای یک روحیه بسیار آرام هستید که باعث می‌شود در موقعیت‌های مختلف، ترس‌های متفاوتی داشته باشید.

کوه یخ

ترس‌های نهفته در ضمیر ناخودآگاه

اگر کوه یخ توانسته است شما را مجذوب  خود کرده و فکرتان را درگیر کند، بهتر است بدانید که اکنون فکر شما پیرامون مشکلی مشغول است و با این حال، به خوبی از علت آن و راه‌های غلبه بر این مانع، آگاه هستید و برای برطرف کردن مشکل خود تلاش می‌کنید.

آب

ترس‌های نهفته در ضمیر ناخودآگاه

جذب شدن شما به آب نشان دهنده این است که سطح اضطراب شما افزایش پیدا کرده است و حتی ممکن است دلیل خاصی برای آن وجود نداشته باشد و دلیل اضطراب شما فقط از نگرانیتان بخاطر مسائل کوچک حاصل شده باشد.

شهر زیر آب

ترس‌های نهفته در ضمیر ناخودآگاه

این انتخاب شما می‌تواند بیانگر پنهان بودن مسئله‌ای در ضمیر ناخودآگاهتان باشد، اما، تمایل دارید که آن را فراموش کنید و با این حال، نباید نگران باشید چراکه این مشکل را فقط به این خاطر در خود پنهان کرده‌اید تا در شرایط کنونی، آن را حل نکنید.

از دست ندهید
بلیط هواپیما