صدمه به 40 اصله درخت اردوگاه باهنر در زمستان سال گذشته

کدخبر: 370523
اقتصادنیوز : رئیس کمیته محیط زیست و خدمات شهری تاکید کرد: شهرداری تهران در اسرع وقت نسبت به رفع خطر از درختان مجاور اردوگاه منظریه (شهید باهنر) اقدام کرده و سازمان بوستان‌ها نیز تکلیف بر زمین مانده تهیه شناسنامه برای این اردوگاه را به سرانجام برساند و گزارشی از اقدامات انجام شده را به شورای شهر ارسال کند.

به گزارش اقتصادنیوز ، سید آرش حسینی میلانی در دویست و چهل و ششمین جلسه شورا با تبریک میلاد رسول اکرم (ص) در تذکری درباره برپایی سایت برف‌روبی و انباشت نمک در محوطه اردوگاه منظریه تهران گفت: حفظ اردوگاه منظریه برای شهر تهران بسیار مهم است و از محدود پهنه‌های پیوسته سبز در شمال شهر تهران است.

وی با بیان اینکه صیانت و حفاظت از فضای سبز اردوگاه شهید باهنر جزو اولویت‌های شهر است، اظهار داشت: مدیریت شهرداری باید حساسیت و اهتمام لازم را در این باره داشته باشد. متاسفانه در چند روز گذشته، شهرداری ناحیه 4 منطقه یک، اقدام به برپایی سایت برف‌روبی در قسمت غربی اردوگاه منظریه کرده است.

این عضو شورای شهر تهران ادامه داد: در سال 97 نیز احداث سایت برف‌روبی و انتشار غبار نمک منجر به صدمه جدی به 40 اصله درخت اطراف آن شد ولی همچنان شاهد تکرار این اقدام هستیم.

حسینی میلانی با تاکید بر ضرورت حفاظت از فضای سبز تصریح کرد: با توجه به ضرورت حفاظت از فضای سبز به شهرداری تهران تذکر می‌دهم در اسرع وقت نسبت به رفع خطر از درختان مجاور اقدام کرده و سازمان بوستان‌ها نیز تکلیف بر زمین مانده تهیه شناسنامه برای این اردوگاه را به سرانجام برساند و گزارشی از اقدامات انجام شده را به شورای شهر ارسال کند.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما