کدخبر: ۳۷۱۱۱۱ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

پیروزی ۴ زن دردسرساز برای ترامپ در انتخابات+ عکس

اقتصاد نیوز: چهار عضو زن مجلس نمایندگان این کشور که از مخالفان سرسخت ترامپ هستند و همواره تحت حملات لفظی و انتقادهای تند رئیس‌جمهور آمریکا قرار داشته‌اند، کرسی‌های خودشان در مجلس نمایندگان را حفظ کردند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از اسپوتنیک، الکساندریا اوکازیو کورتز عضو دموکرات مجلس نمایندگان از حوزه انتخابیه نیویورک که در انتخابات سال 2018 با پیروزی توانستن به عنوان جوانترین عضو کنگره آمریکا لقب بگیرد، توانست در انتخبات امسال بار دیگر پیروز شود.

کورتز 31 ساله که یکی از حامیان سرسخت «برنی سندرز» سناتور شناخته شده آمریکایی است، در حالی توانست کرسی خودش در مجلس نمایندگان آمریکا را حفظ کند، که در طول دو سال اخیر به دلیل انتقادهایش از مواضع داخلی و خارجی دونالد ترامپ، هدف حملات لفظی شدید رئیس جمهور این کشور قرار داشته است.

کورتز به همراه «ایلهان عمر» عضو مسلمان و سومالیایی تبار مجلس نمایدنگان آمریکا از حوزه انتخابیه مینه سوتا، «رشیده طلیب» عضو فلسطینی تبار این مجلس از حوزه انتخابیه میشیگان به همراه آیانا پریسلی عضو دموکرات مجلس نمایندگان از حوزه انتخابیه ماساچوست توانستند بار دیگر در انتخابات پیروز شوند.

پیروزی این چهار عضو زن مجلس نمایندگان آمریکا از آن جهت اهمیت دارد که آنها همواره به دلیل مواضعشان علیه ترامپ، هدف هجمه تند رئیس‌جمهور و حامیان جمهوری‌خواهش قرار داشته‌اند.

020000000

این مطلب برایم مفید است
10 نفر این پست را پسندیده اند