خطر در کمین ترامپ/ رئیس ستاد کارکنان کاخ سفید به کرونا مبتلا شد+ عکس

کدخبر: 371604
اقتصاد نیوز : منابع آگاه گزارش کردند، رئیس ستاد کارکنان کاخ سفید که در مهمانی شب انتخابات کاخ سفید بدون ماسک حاضر شده بود، به کرونا مبتلا شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، در حالیکه روند شمارش آراء انتخابات ریاست‌جمهوری سوم نوامبر 2020 (13 آبان) ایالات متحده همچنان ادامه دارد، منابع اطلاعی از ابتلای «مارک میدوز» رئیس ستاد کارکنان کاخ سفید به ویروس کرونا خبر دادند.

بنا بر گزارش خبرگزاری «اسکای نیوز»، در حالی خبر ابتلای میدوز به کرونا منتشر می‌شود که وی از جمله افرادی بود که در مهمانی شب انتخابات کاخ سفید بدون ماسک حضور پیدا کرد.

رئیس ستاد کارکنان کاخ سفید از جمله افرادی است که در اغلب موارد بدون ماسک در مراسمات عمومی شرکت می‌کند و در روزهای پایانی تجمعات انتخاباتی، «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا را همراهی می‌کرد.

طبق گزارش اسکای نیوز، ابتلای میدوز به کرونا روز جمعه به وقت محلی توسط دو تن از مقام‌های ارشد کاخ سفید که نامی از آنها برده نشده است، مورد تأیید قرار گرفت.

رئیس ستاد کارکنان کاخ سفید به کرونا مبتلا شد

بر اساس این گزارش، وضعیت جسمانی فعلی و نحوه احتمالی آلوده شدن وی به این ویروس ناشناخته هنوز ناشناخته است و گزارشی در اینباره منتشر نشده است.

یک روز قبل از برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری سوم نوامبر ۲۰۲۰ (۱۳ آبان ۹۹)، یک مقام کاخ سفید اعلام کرد که ترامپ قصد دارد میهمانی شب انتخابات خود را در اتاق شرقی کاخ سفید با حضور ۴۰۰ میهمان برگزار کند.

خبر ابتلای مارک میدوز به کرونا در حالی منتشر شده است که این مقام کاخ سفید گفته بود که قرار است از همه میهمانان تست کرونا گرفته شود و سپس شرکت‌کنندگان در آن حاضر شوند.

رئیس ستاد کارکنان کاخ سفید چندی پیش در گفت‌وگو با شبکه «سی ان ان» اعتراف کرد که دولت «دونالد ترامپ» نه تنها برنامه‌ای برای کنترل کرونا ندارد، بلکه قصد کنترل این ویروس را ندارد.

وی در این خصوص توضیح داد: «ما قصد کنترل این بیماری همه‌گیر را نداریم. می‌خواهیم مسئله دستیابی به واکسن، درمان و دیگر حوزه‌های کاهش شیوع (کرونا) را تحت کنترل درآوریم». 

 

تیتر یک
  • تشدید جنگ سایه بین ایران و اسرائیل

    اقتصادنیوز؛ روزنامه واشنگتن پست در گزارشی به ابعاد حادثه اخیر در تأسیسات هسته‌ای نطنز، و احتمالات و اظهارات مربوط به…

از دست ندهید
بلیط هواپیما