واکنش‌ها به گلف بازی کردن ترامپ در زمان اعلام پیروزی بایدن

کدخبر: 371870
اقتصاد نیوز : همزمان با اعلام جو بایدن به عنوان پیروز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، خبرگزاری آسوشیتدپرس تصویری از دونالد ترامپ در حین بازی گلف در استرلینگ منتشر کرد. این تصویر باعث غافلگیری کاربران شبکه‌های اجتماعی که ظاهرا عادت به گلف بازی کردن ترامپ در هر وضعیتی دارند نشد، در حالی که آنها معتقدند برای این رئیس جمهور آمریکا گلف بازی کردن "به جهت عوض کردن حالش عادی است"؛ وقتی که شکستش در انتخابات اعلام می‌شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به گلف بازی کردن‌هایش در وضعیتهای پر استرس شهرت دارد و بسیاری از او به خاطر حضور در زمینهای گلفش حین همه گیری کروناویروس و اعتراضات سراسری علیه نژادپرستی در آمریکا انتقاد کردند.

کاربران ویدیوهایی منتشر کردند که ترامپ را در زمین گلفش نشان می‌دهد.

یک کاربر به نام برایان بارتلت نوشت: رئیس جمهور آمریکا در حالی دور بازی گلفش را تمام می‌کند که در وسطش جو بایدن برنده انتخابات 2020 اعلام شد.

بر اساس ویدیوهای دیگر به اشتراک گذاشته شده در رسانه‌های اجتماعی، حامیان بایدن و معاونش هریس در نزدیکی باشگاه گلف ترامپ در حالی که او آن را ترک می‌کند تجمع کرده و با گرفتن پوسترهای حمایت از بایدن سوت میزنند.

کاربران اینترنتی در اظهار نظر درباره گلف بازی کردن ترامپ در حین اعلام شکست کمپین انتخاباتی‌اش گفتند "او به عنوان فردی که دارد شکست می‌خورد آرامش زیادی دارد".

یک کاربر به نام ویل سیلتان نیز عنوان کرد: برای دونالد ترامپ به لحاظ عوض کردن حالش عادی است که هنگام اعلام نتایج انتخابات در زمین گلفش باشد.

عکس‌های طنزی نیز در فضای مجازی با مضمون "زمانی که ترامپ نتیجه را می‌فهمد" و همچنین علاقه زیاد او به گلف بازی کردن منتشر شدند.

یک کاربر نوشت: با در نظر گرفتن اینکه گلف بازی کردن و برپایی تجمع تمام کاری است که او انجام می‌دهد، این معنی می‌دهد.

کاربر دیگری هم به اسم Dyland عنوان کرد: این مرد شغلش را در روزی که در مرخصی به سر می‌برد از دست داد!

یک کاربر دیگر به اسم Kindler هم نوشت: این با در نظر گرفتن این که اینجا محل عمده وقت گذرانی‌های او در ریاست جمهوری و هم چنین دلارهای مالیاتی ما است، مناسب است.

23311

 

تیتر یک
  • تشدید جنگ سایه بین ایران و اسرائیل

    اقتصادنیوز؛ روزنامه واشنگتن پست در گزارشی به ابعاد حادثه اخیر در تأسیسات هسته‌ای نطنز، و احتمالات و اظهارات مربوط به…

از دست ندهید
بلیط هواپیما