کدخبر: ۳۷۱۹۱۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

هشتمین روز مرگ بالای ۴۰۰ نفر +نمودار

مرگ کرونایی در قله ۸ ماهه

اقتصادنیوز : آمار وزارت بهداشت و درمان از روز جاری خبر از فوت ۴۵۹ نفر دیگر از مبتلایان کرونا در ایران را داد. این میزان از مرگ و میر، بالاترین حد فوتی روزانه از ابتدای ورود کرونا به ایران تا کنون بوده است.

به گزارش اقتصادنیوز ، امروز با اعلام آمار کرونا توسط وزارت بهداشت و درمان شما مبتلایان روزانه به 9 هزار و 236 نفر رسید. این دومین روزی است که میزان مبتلایان روزانه بالاتر از 9 هزار نفر قرار دارد. اما روی سیاه آمار کرونا در روز جاری در زمینه فوتی ها بود که رکورد تازه ای را به ثبت رساند.  تعداد جانباختگان کرونایی امروز به 459 نفر رسید که در کل زمان شیوع کرونا در ایران رکورد تازه ای به حساب می آید. 

علاوه بر این امروز هشتیمن روزی است که میزان فوتی های کرونایی بالاتر از 400 نفر به ثبت می رسد. رویکرد تجمعی آمار کرونایی نشان می دهد که کل مبتلایان کرونایی از ابتدا تا کنون 682 هرار و 486 نفر بوده که از این میزان تا کنون 38 هزار و 291 نفر جان خود را در اثر این بیماری از دست داده اند. 

در آمار کرونایی تمامی استان ها به جز استان های فارس، هرمزگان، گلستان و سیستان و بلوچستان  در وضعیت قرمز قرار دارند. البته وضعیت این 4 استان هم از قرمز رد شده و در شرایط هشدار قرار دارد.

فوتی 18 آبان

 

این مطلب برایم مفید است
77 نفر این پست را پسندیده اند