هشتمین روز مرگ بالای 400 نفر +نمودار

مرگ کرونایی در قله 8 ماهه

کدخبر: 371915
اقتصادنیوز : آمار وزارت بهداشت و درمان از روز جاری خبر از فوت 459 نفر دیگر از مبتلایان کرونا در ایران را داد. این میزان از مرگ و میر، بالاترین حد فوتی روزانه از ابتدای ورود کرونا به ایران تا کنون بوده است.

به گزارش اقتصادنیوز ، امروز با اعلام آمار کرونا توسط وزارت بهداشت و درمان شما مبتلایان روزانه به 9 هزار و 236 نفر رسید. این دومین روزی است که میزان مبتلایان روزانه بالاتر از 9 هزار نفر قرار دارد. اما روی سیاه آمار کرونا در روز جاری در زمینه فوتی ها بود که رکورد تازه ای را به ثبت رساند.  تعداد جانباختگان کرونایی امروز به 459 نفر رسید که در کل زمان شیوع کرونا در ایران رکورد تازه ای به حساب می آید. 

علاوه بر این امروز هشتیمن روزی است که میزان فوتی های کرونایی بالاتر از 400 نفر به ثبت می رسد. رویکرد تجمعی آمار کرونایی نشان می دهد که کل مبتلایان کرونایی از ابتدا تا کنون 682 هرار و 486 نفر بوده که از این میزان تا کنون 38 هزار و 291 نفر جان خود را در اثر این بیماری از دست داده اند. 

در آمار کرونایی تمامی استان ها به جز استان های فارس، هرمزگان، گلستان و سیستان و بلوچستان  در وضعیت قرمز قرار دارند. البته وضعیت این 4 استان هم از قرمز رد شده و در شرایط هشدار قرار دارد.

فوتی 18 آبان

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما