تیراندازی به سفارت عربستان در هلند

کدخبر: 372753
اقتصاد نیوز : پلیس هلند امروز (پنجشنبه) اعلام کرد که قبل از ساعت ۰۶:۰۰ امروز (پنجشنبه) به وقت محلی (۰۸:۳۰ صبح پنجشنبه به وقت تهران) به سمت سفارت عربستان سعودی در «لاهه» تیراندازی شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، منابع امنیتی هلند اعلام کردند که ساعاتی پیش چندین گلوله به سمت سفارت عربستان سعودی در شهر «لاهه» شلیک شده است. سخنگوی پلیس هلند در لحظه انتشار این خبر تأکید کرد که هیچ‌گونه اطلاعاتی درباره عوامل این حادثه و یا انگیزه پشت پرده این حادثه در اختیار ندارند. این حادثه درست یک روز پس از آن صورت گرفته که رسانه‌ها از وقوع یک انفجار در قبرستانی در شهر «جده» عربستان خبر دادند که در نتیجه آن چهار نفر زخمی شدند.

پلیس هلند امروز (پنجشنبه) اعلام کرد که قبل از ساعت ۰۶:۰۰ امروز (پنجشنبه) به وقت محلی (۰۸:۳۰ صبح پنجشنبه به وقت تهران) به سمت سفارت عربستان سعودی در «لاهه» تیراندازی شده است.

خبرگزاری رویترز در این خصوص گزارش کرد، پلیس هلند اعلام کرد که تحقیقات درباره حادثه تیراندازی به سفارت عربستان را که ظاهراً کسی در آن آسیب ندیده را آغاز کرده است.

رسانه‌های هلند نیز در گزارشی درباره این حادثه اعلام کردند که افرادی ناشناس به سمت سفارت عربستان سعودی تیراندازی کردند و بررسی‌های پلیس نشان می‌دهد، آثار شلیک دست‌کم ۲۰ گلوله بر روی پنجره‌ها و نمای ساختمان سفارتخانه عربستان مشاهده شده است.

سخنگوی پلیس هلند در لحظه انتشار این خبر تأکید کرد که هیچ‌گونه اطلاعاتی درباره عوامل این حادثه و یا انگیزه پشت پرده این حادثه در اختیار ندارند.

حادثه تیراندازی به سفارت عربستان در هلند درست یک روز پس از آن صورت گرفته است که رسانه‌ها از وقوع یک انفجار در قبرستانی در شهر «جده» عربستان خبر دادند که در نتیجه آن چهار نفر زخمی شدند.

به دنبال این حادثه، سفارت‌خانه‌های فرانسه و یونان از اتباع خود خواستند جانب احتیاط را رعایت کرده و هشیار باشند.

تیتر یک
  • نقشه بازار سهام سبزپوش شد؛

    در اولین روز تابستان بازار سهام گرم شد و ۴ رکورد مثبت جدید ثبت شد.

از دست ندهید
بلیط هواپیما