افشاگری عجیب رییس کمپانی تسلا درباره تست‌های کرونا+ عکس

کدخبر: 372945
اقتصادنیوز: "ایلان ماسک" رییس شرکت خودروسازی تسلا و شرکت فضایی" اسپیس ایکس" در توییتی نوشت:" یک چیز بسیار قلابی در جریان است. امروز 4 مرتبه تست سریع (آنتی ژن) کرونا دادم. جواب 2 تست منفی و جواب 2 تست مثبت شد. از یک ماشین، از یک تست و از یک پرستار 4 جواب مختلف گرفتم."

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از عصرایران، او در پاسخ به برخی کامنت‌های توییتش نوشت: وقتی این اتفاق برای من می‌افتد برای دیگران هم افتاده است.

او به طعنه نوشت: اما درآمد حاصل از این همه تست اصلا قلابی نیست و واقعی است.

رییس کمپانی تسلا : تست‌های کرونا قلابی است

او افزوده است: برای اطمینان تست "پی‌سی‌آر" داده که جواب آن 24 ساعت دیگر ارسال خواهد شد.

گفتنی است طی روزهای گذشته تست کرونا برخی کارکنان شرکت تسلا مثبت شده است. ایلان ماسک 49 ساله هم به دلیل بروز برخی علایم شبیه سرماخوردگی تست کرونا داده است.

ایلان ماسک 8 ماه پیش پیش‌بینی کرده بود تا ماه آوریل (اردیبهشت) ویروس کرونا از بین خواهد رفت. او طی ماه های گذشته بارها ویروس کرونا را ساختگی و جعلی توصیف کرده و متهم است با نادیده گرفتن پروتکل های بهداشتی در محیط کار شرکت تسلا، جان کارکنان شرکت خود را به خطر می اندازد.

ایلان ماسک "بیل گیتس" را یک احمق توصیف کرده و گفته حتی اگر واکسن کرونا به بازار بیاید او و خانواده اش واکسن نخواهند زد؛ چون کرونا نه او و نه فرزندانش را تهدید نمی کند.

رییس کمپانی تسلا : تست‌های کرونا قلابی است

او همچنین گفته است آمار مربوط به مرگ و میر کرونا در آمریکا به عمد بیشتر اعلام می شود، تا درباره خطر کرونا بزرگنمایی شود. 

ایلان ماسک از جمله افرادی است که به شدت مخالف قرنطینه سراسری به خاطر کروناست و در ماه آوریل گذشته بارها نسبت به تعطیلی کشور و کسب و کارها در نتیجه قرنطینه ایالت های مختلف، اعتراض کرده است.

تیتر یک
  • پیش بینی بورس ‌شنبه ۲۸ فروردین؛

    بورسی‌ها در شرایطی به استقبال هفته جدید کاری می‌روند که در دو روز آخر هفته پیش نوسانات بازار تشدید شد و در روز…

از دست ندهید
بلیط هواپیما