کدخبر: ۳۷۲۹۶۷ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

درگیری مسلحانه در غرب کشور و شهادت سه مرزبان

اقتصاد نیوز : در پی تجاوز عناصر مسلح ضد انقلاب به مرزهای شمال غرب کشور و دفاع جانانه گروهان مرزی تکور، سه نفر از مرزبانان ناجا به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از فارس: در پی تجاوز عناصر مسلح ضدانقلاب به مرزهای شمال غرب کشور، مرزبانان غیور میهن اسلامی دفاعی جانانه در برابر حمله تروریست ها داشتند و مانع ورود آنان به خاک مقدس ایران اسلامی شدند.

 بر پایه این گزارش عناصرمسلح ضد انقلاب در حوزه گروهان مرزی "تکور" در استان آذربایجان غربی امروز حدود ساعت 13:50با تعدادی از عوامل مرزبانی  به صورت مسلحانه درگیر شدند که با حضور عوامل کمکی به منطقه و با مقاومت کم نظیر، رشادت و ایثار نیروهای جان بر کف مرزبانی ضمن دفع حمله تروریست ها از نفوذ آنان به خاک مقدس کشور جمهوری اسلامی جلوگیری به عمل آمد.

در این درگیری 3 نفر از نیروهای مرزبانی به نام های  استوار دوم "مسلم جهان آرا"، استوار دوم "مالک طاهر" و سرباز وظیفه "کامران کرامت" به درجه رفیع شهادت نائل و 2 نفر مجروح شدند.

با توجه به تبادل آتش پرحجم نیروهای خودی شواهد حاکی از وارد شدن تلفات سنگین و مهلکی به عناصر مسلح ضد انقلاب  می باشد که گزارش تکمیلی اعلام خواهد شد.

 

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند