حمله تند دختر کلینتون به ترامپ در پی ابتلای ۱۳۰ افسر به کرونا

کدخبر: 372999
اقتصاد نیوز : چلسی کلینتون با اشاره به قرنطینه شدن بیش از ۱۳۰ تن از افسران سرویس مخفی به دلیل مثبت شدن آزمایش کرونای آنها یا ارتباط با افراد مبتلا در پیام توییتری نوشت: شرم بر تو و خانوادات ترامپ.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، دختر وزیر اسبق خارجه آمریکا در ادامه نوشت: شما با انجام انتخاب های بی پروا و  خطرناک جان افرادی را که برای حفاظت از شما قسم خورده اند، به خطر انداخته اید.

کلینتون خاطر نشان کرد: امیدوارم هر مأمور سرویس مخفی و اعضای خانواده آنها همان مراقبت‌هایی را داشته باشند که شما در زمان ابتلا به بیماری کرونا از آنان برخوردار بودید.

روزنامه واشنگتن پست روز جمعه افشا کرد که بیش از ۱۳۰ نفر از محافظان رئیس جمهوری آمریکا و کاخ سفید به دلیل مثبت شدن آزمایش کرونا یا ارتباط با افراد مبتلا، قرنطینه شدند.

این افراد محافظان ترامپ هستند زمانی که او سفر می‌کند که یا آزمایش آنها مثبت شده است یا در تماس نزدیک با همکارانی بوده‌اند که به این ویروس مبتلا شده‌اند.

دونالد ترامپ در بحبوحه مناظره‌ها و رقابت‌های انتخاباتی با آزمایش مثبت کرونا مواجه شد اما حتی پس از بستری شدن هم دست از نقض مقررات بهداشتی برنداشت و در اقدامی نمادین با همراهی گارد حفاظتی خود در ماشینی در بسته به خیابان آمد تا به زعم خود از هوادارانش که در مقابل بیمارستان تجمع کرده بودند، تشکر کند.

او پس از مرخص شدن از بیمارستان، گردهمایی‌های انتخاباتی خود را با شدت زیادی دنبال کرد که در هیچ یک از آنها مقررات بهداشتی رعایت نمی‌شد و خودش هم ادعا می‌کرد که مصون شده است و حتی می‌تواند تک تک افراد حاضر در این گردهمایی‌ها را ببوسد.

به گفته مقامات بهداشتی ایالت‌هایی که ترامپ در آنها گردهمایی انتخاباتی برگزار کرد، وضعیت مبتلایان به کرونا افزایش داشته و شرایط آمریکا هر روز بدتر شده است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما