این تست شخصیت‌شناسی نحوه ابراز عشق شما را برملا می‌کند

کدخبر: 373011
اقتصادنیوز :تست‌های شخصیت شناسی می‌توانند روی بسیاری از صفات، ویژگی‌ها و حتی رفتار‌های نهادینه در ضمیر ناخودآگاه ما را مشخص کنند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، بسیاری از رفتار‌های ما ریشه در ضمیر ناخودآگاهمان دارند، اما هر رفتار ریشه دوانده در ذات ما، بالاخره روزی خود را بروز خواهند داد و نقاب از چهره ما برمی‌دارند و جالب است بدانید که یکی از این نوع رفتار‌ها مربوط به ابراز عشق ما می‌شود.

ابراز عشق و چگونگی گفتن «دوستت دارم» در ذات هر کسی شیوه‌ای متفاوت دارد. شاید کسی با زبان خود این کلمات را ادا کند، اما شاید برخی دیگر آن را با رفتار خود نشان دهند، اما این تست شخصیت شناسی می‌تواند مشخص کند که شما چگونه به فرد مورد علاقه خود ابراز احساسات می‌کنید.

کافی است برای اطلاع پیدا کردن از شخصیت خود، بگویید ابتدا چه چیزی در تصویر توجه شما را جلب کرده است.

تست شخصیت‌شناسی که نحوه ابراز عشق شما را برملا می‌کند

خانه

اگر ابتدا جلب تصویر خانه شدید، باید بدانید که خانه و امنیت برای شما بسیار حائز اهمیت هستند و دوست دارید برای گذراندن وقت، هر از گاهی به شهر بروید، ولی برای استراحت و داشتن احساس بهتر، به خانه بازگردید و با افرادی که خیلی دوست دارید، وقت بگذرانید.

راهی که شما به دیگران احساسات خود را ابراز می‌کیند، از طریق غذا دادن به آن‌ها است چرا که همیشه مشغول پختن چیزی هستید و اگر هم وقت این کار را نداشته باشید، می‌خواهید راهی برای غذا دادن به دیگران پیدا کنید تا بتوانید به آن‌ها از این طریق بفهمانید که چقدر دوستشان دارید.

ماه

اگر ماه در این تصویر توجه شما را به خود جلب کرده، نشان می‌دهد که شما فردی بسیار رویاپرداز هستید که ممکن است به عنوان فردی شناخته شوید که خیلی مسئولیت‌پذیر است و بسیار احساساتی هستید که به نوشتن، هنر و موسیقی علاقه دارید پس بهترین راه برای این که به یک نفر بگویید دوستش دارید، از طریق هنر است.

شما فردی هستید که عشقتان را در قالب کار‌های خلاقانه‌تان بروز می‌دهید و می‌خواهید هر لحظه برای آن‌ها شعر بسرایید، نقاشی بکشید و یا شاید اثری هنرمندانه درست کنید، اما این شخصیت شما است و نمی‌توانید آن را تغییر دهید.

گرگ

اگر چشمانتان در اولین نگاه به گرگ داخل تصویر افتاد، باید بدانید که شما فردی پرشور هستید که بسیار مهربان است و با حضور خود در جمع‌های مختلف شادی را به آن مجلس می‌برد و آنقدر دست و دلباز هستید که همیشه دیگران را برای یک وعده غذا به بیرون دعوت می‌کنید پس بهترین راه برای ابراز عشقتان، لمس کردن است.

به طور مثال اگر شما بخواهید به مادر خود ابراز علاقه کنید او را در آغوش خواهید گرفت و این نوع بروز عشق برای تان جنبه‌ای بالاتر از به زبان آوردن «دوستت دارم» است و همیشه دوست دارید میزان محبت خود را با زبان بدن نشان دهید.

درختان

شما فردی هستید که پیش از این، دچار آسیب روحی شده است و حالا همه چیز برایش کمی تلخ‌تر از افراد دیگر به نظر می‌رسد و همیشه مراقب احساسات خود هستید و اگر کسی شما را ترک کند، می‌تواند خیلی به شما ضربه بزند و اثر آن تا ماه‌ها روی روحیه شما بماند. با این وجود، شما امیدوار هستید و اثرات آن کاملاً مشخص است.

راهی که شما می‌توانید به دیگران علاقه خود را نشان دهید، از طریق باز کردن درب احساساتتان است. شما با ضعیف نشان دادن خودتان از لحاظ روحی، به فرد مقابلتان عشقتان را ابراز می‌کنید و تمام راز‌های زندگیتان را در اختیار طرف مقابلتان می‌گذارید که به او نشان دهید به او اعتماد دارید.

چهره

اگر چهره داخل عکس شما را به خود جذب کرده، نشان می‌دهد که شما فردی شهودی هستید که بسیار رویاپرداز و هستید و برای خودتان هدف‌های جدی وضع کرده‌اید و در حالی که دیگران به جزئیات توجه می‌کنند، شما به درک خود از زندگی می‌پردازید و زیاد به جزئیات اهمیت نمی‌دهید.

بهترین راهی که شما برای گفتن «دوستت دارم» استفاده می‌کنید، تنظیم زمان برای با هم بودن است و برای شما هیچ راهی بهتر از این برای نشان دادن عشقتان وجود ندارد چراکه این مسئله به شما کمک می‌کند تا روز‌ها و ساعت‌هایی خاص را برای عشقتان در نظر بگیرید

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما