کدخبر: ۳۷۳۰۲۱ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

رقابت ۳ زن برای قرار گرفتن در کنار رهبر کره شمالی+ عکس

اقتصاد نیوز : هیون سونگ وول، خواننده مشهور پاپ کره‌شمالی که برای مدتی از انظار دور بود، مجدداً در کنار کیم جونگ اون رهبر این کشور دیده شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اعتمادآنلاین،  وول ۴۳ساله که مدتی از انظار دور شده بود و خبری از او در حلقه افراد نزدیک به رهبر کره‌شمالی شنیده نمی‌شد، در یک رژه نظامی که اکتبر گذشته برگزار شد مجدداً در کنار او دیده شد تا اضلاع مثلث زنان اطراف کیم جونگ اون بار دیگر دستخوش تغییر شود.

وول که رسانه‌ها از او تحت عنوان معشوقه سابق اون یاد می‌کنند، جایگاه ویژه‌ای در زندگی رهبر کره‌شمالی دارد. او برای مدتی موفق شده بود خواهر رهبر پیونگ‌یانگ را هم از دایره اصلی اطرافیان او دور کند. گفته می‌شود وول در دوره‌ای که اخبار ضد و نقیضی در مورد بیماری و وضعیت جسمانی رهبر کره‌شمالی به گوش می‌رسید، توانست ۲ زن دیگر تاثیرگذار در زندگی اون را کنار بزند و دوباره در ردیف اول قرار گیرد.

شبکه تلویزیونی اخبار در گزارشی در این باره مدعی شد، هیون سونگ وول در این مدت موفق شده است برخی از اختیارات کیم یو جونگ خواهر ۳۲ساله رهبر کره‌شمالی را هم تصاحب کند. این در حالی است که مدتی است خبر از ری سول جو (۳۱ساله) همسر اون هم نیست.

روز ۱۰ اکتبر، وقتی هزاران نفر از نظامیان ارتش خلق کره‌شمالی در میدان مرکزی پیونگ‌یانگ مشغول رژه بودند، هیون مسئولیت راهنمایی شخصیت‌های عالیرتبه به محل استقرارشان را عهده‌دار بود. او همچنین گل‌هایی را که برای کیم جونگ اون آورده می‌شد، تحویل می‌گرفت و در زمان سخنرانی نیز پشت سر او ایستاد.

این دقیقاً وظایفی بود که خواهر رهبر کره‌شمالی معمولاً انجام می‌دهد، با وجود اینکه کیم یو جونگ هم در این مراسم حضور داشت، دوربین‌های تلویزیون کره‌شمالی فقط یک بار چهره او را که در جایی از مراسم در کنار مدعوان نشسته بود نشان دادند.

هنوز مشخص نیست به چه دلیل رهبر کره‌شمالی، خواهرش را از خود دور کرده است.

 

این مطلب برایم مفید است
120 نفر این پست را پسندیده اند