جنجالی که احمدی نژاد و اوباما درباره کرونا به راه انداختند

کدخبر: 373024
اقتصاد نیوز : ۲ ویدئو از دو رئیس جمهور سابق یعنی باراک اوباما و محمود احمدی نژاد درباره شیوع ویروس کرونا منتشر شد که قابل توجه هستند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از همشهری آنلاین، در حالیکه محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان در بخشی از جدیدترین گفت و گوی  خود با یک رسانه فارسی زبان ویروس کرونا را ساخته آزمایشگاه ها معرفی می کند و می گوید که سازمان بهداشت جهانی و روش های پیشنهادی این سازمان، مقصر اصلی شیوع و همه گیری آن است؛ ویدئویی هم از باراک اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا منتشر شد که در یکی از سخنرانی‌های خود در سال ۲۰۱۴ اظهاراتی کوتاه و گنگ درباره تولید نوعی ویروس کرده است.

 باراک اوباما در یک سخنرانی در سال ۲۰۱۴، شیوع یک بیماری مشابه کرونا را پیش‌بینی کرده بود و ترامپ هم اوباما را مسبب شیوع کرونا می‌داند. اوباما مبلغ ۳.۷ میلیون دلار کمک مالی به آزمایشگاه ووهان چین کرده و در آن سخنرانی به صورت سربسته و گنگ عنوان کرده بود که قرار است یک بیماری جهان را فرا بگیرد.

این سخنرانی و اطلاع دقیق رئیس جمهور وقت ایالت متحده از انتشار یک بیماری مسری فرضیه آزمایشگاهی بودن ویروس کرونا را قوت می بخشد و احتمال می رود سازندگانی در پشت پرده این ویروس مرگبار قرار داشته باشند.

این ویروس تاکنون جان بسیاری از مردم جهان را گرفته و بسیاری از خانواده ها را داغدار کرده است و همینطور اقتصاد برخی کشورها را در آستانه نابودی قرار داده است.

تیتر یک
  • پیش بینی بورس ‌شنبه ۲۸ فروردین؛

    بورسی‌ها در شرایطی به استقبال هفته جدید کاری می‌روند که در دو روز آخر هفته پیش نوسانات بازار تشدید شد و در روز…

از دست ندهید
بلیط هواپیما