سوفیا لورن با یک بازیگر ایرانی همبازی شد

کدخبر: 373141
اقتصادنیوز : کمپیانی نتفلیکس به‌تازگی اولین تیزر از فیلم جدید «زندگی پیش رو» را با بازی سوفیا لورن، ستاره ۸۶ ساله سینما و بابک کریمی، بازیگر ایرانی منتشر کرده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا ،سوفیا لورن، بازیگر برنده اسکار ایتالیایی که از پرکارترین ستارگان عصر طلایی هالیوود به شمار می رفت، پس از ۱۱ سال غیبت، با فیلم «زندگی پیش رو» به کارگردانی پسرش ادواردو پونتی که با اقتباس از رمانی نوشته رومن گاری ساخته شده است، به سینما بازگشته و امسال یکی از شانس‌های کسب نامزدی اسکار نیز محسوب می‌شود. 

این فیلم که بابک کریمی، بازیگر ایرانی دو فیلم برنده اسکار «جدایی» و «فروشنده» در آن نقش آفرینی داشته، روایتگر داستان زنی است که مسئولیت تربیت یک کودک ۱۲ ساله و سیاه پوست خیابانی را بر عهده می گیرد. 

سوفیا لورن، اولین بار در سال ۱۹۶۲ جایزه اسکار بهترین بازیگر زن را برای فیلم «دو زن» کسب کرد تا اولین زنی نام گیرد که برای بازی در یک فیلم غیرانگلیسی زبان موفق به کسب جایزه اسکار بازیگری می‌شود. او سپس در سال ۱۹۶۵، با فیلم «ازدواج به سبک ایتالیایی»، بار دیگر نامزد اسکار بازیگری شد و اگر در اسکار پیش‌رو نیز بتواند نامزد اسکار شود، رکورد جدید خلق خواهد کرد.

فیلم «زندگی پیش رو» ابتدا از تاریخ ۶ نوامبر در سینماهای آمریکا اکران محدودی داشت و از روز گذشته (۱۳ نوامبر) از سوی سامانه نمایش آنلاین نتفلیکس عرضه شده است. 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما