طرح مناقصه ساخت ۱۲۵۷ واحد مسکونی در قدس از سوی رژیم صهیونیستی

کدخبر: 373346
اقتصاد نیوز : مقامات رژیم صهیونیستی پیشنهاداتی مبنی بر ساخت ۱۲۵۷ واحد مسکونی جدید در شهرک «جفعات هاماتوس» واقع در جنوب شهر قدس اشغالی مطرح کردند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سایت شبکه خبری روسیا الیوم اعلام کرد، سازمان «صلح» با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد، وزارت مسکن و اراضی اسرائیل مناقصه ساخت ۱۲۵۷ واحد مسکونی را مطرح کرد.

این سازمان همچنین اعلام کرد، این ساخت و ساز در شهرک «جفعات هاماتوس» به شدت چشم انداز راهکار تشکیل دو کشوری را با مانع‌ روبه‌رو خواهد کرد زیرا که در نهایت مانع امکان ارتباط جغرافیایی بین قدس شرقی، بیت لحم و همچنین مانع ارتباط روستای فلسطینی «بیت صفافا» با کشور فلسطین در آینده می‌شود.

در این بیانیه همچنین آمده است، این گام امروزه به مثابه جدیدترین اقدام از فوریه سال جاری میلادی است هنگامی که مناقصه ساخت ۱۰۷۷ واحد از مجموع ۲۶۱۰ واحد مسکونی منتشر شد. از آن زمان تا به امروز ۱۸۰ واحد به مناقصه اضافه شد. این مناقصه به پیمانکاران اجازه می‌دهد پیشنهادات خود را برای کسب مجوز ساخت و ساز واحدهای مسکونی در جفعات هاماتوس ارائه کنند و روز پایانی ارائه پیشنهادات ۱۸ ژانویه سال آینده میلادی خواهد بود یعنی سه روز قبل از تغییر دولت در آمریکا.

 

تیتر یک
  • روند بازار عمده فروشی ارز

    عرضه یورو متشکل نسبت به روز پنج‌شنبه بیش از ۱۱ برابر رشد کرد، با این وجود عرضه یورو زیر متوسط ۶۱ روز کاری گذشته قرار دا…

از دست ندهید
بلیط هواپیما