کدخبر: ۳۷۴۰۹۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

در این ۳ شهر شمالی، کرونا غوغا می کند

اقتصادنیوز : در حال حاضر ۱۴۷ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بستری هستند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، مازندران از ابتدای آذر با بحرانی شدن وضعیت سه شهر ساری، بهشهر و آمل این شهرها با تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا با محدودیت و تعطیلی دو هفته ای مشاغل گروه ۲،۳ و ۴ رو به رو است این در حالیست که ۷۸۲ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های مازندران بستری هستند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران،سید عباس موسوی رئیس  این دانشگاه، اعلام کرد: ظرف ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۹۷ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

 وی افزود: ظرف همین مدت تعداد ۱۲۱ نفر از افراد مشکوک بستری شده ، از بیمارستان ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

qJx21yHjMHPL

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه هم اکنون ۶۳۵ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند، تصریح کرد: از این تعداد ۱۵۳ نفر با علائم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.

آخرین آمار کرونا در بابل

بر اساس گزارش روابط‌ عمومی و امور بین ‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل در حال حاضر ۱۴۷ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بستری هستند.

بر اساس این آمار در ۲۴ ساعت گذشته ۲۶بیمارجدید بستری و ۱۹ بیمار هم ترخیص شدند و ۳۹ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

به گزارش ایسنا، در حال حاضر ۷۸۲ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های تحت حمایت دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند.

این مطلب برایم مفید است
103 نفر این پست را پسندیده اند