این تست شخصیت شناسی را در جمع جواب ندهید لو می روید

کدخبر: 374391
اقتصادنیوز : تست شخصیتی را انجام دهید که می‌تواند تمام زوایای پنهان شما را مشخص کند و با استفاده از آن خودتان را بیشتر بشناسید.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان، شخصیت به تفاوت‌های فردی در الگو‌های مشخص فکری، احساس و رفتار اشاره دارد و مطالعه شخصیت روی دو زمینه گسترده متمرکز است که یکی از آن‌ها درک تفاوت‌های فردی در خصوصیات شخصیتی خاص، مانند اجتماعی بودن یا تحریک‌پذیری در اجتماع است و زمینه دیگر، درک چگونگی جمع شدن اجزای مختلف فرد به طور کلی است.

تصویری که در ادامه مشاهده می‌کنید، نوع شخصیت شما را مشخص خواهد کرد و علاوه بر آن، شما می‌توانید رفتار‌ها و دیگر مشخصات درونی خود را بیشتر بشناسید و بتوانید روی شخصیتتان بیشتر تمرکز کنید پس اولین چیزی که در این عکس توجه شما را جلب می‌کند با ما در میان بگذارید.

 Au3WiRzHMS3h

 

چهره پیرمرد

شما فردی هستید که به نظر می‌رسد همیشه عجله داشته باشد و به کارش اعتیاد دارد و کسانی که این نوع شخصیت را دارند، بیش از حد پرانرژی هستند که می‌توانند بهترین تولید را برای نتیجه به همراه داشته باشند که در این میان، شما نیز به خاطر شغلتان، هرکاری می‌کنید، ولی این امر باعث می‌شود کمی خانواده و دوستانتان را نادیده بگیرید.

اگر اولین چیزی که در تصویر دیدید، چهره یک پیرمرد است، نشان می‌دهد که شما روحیه رقابتی بالایی دارید و برای بهتر بودن از دیگران تلاش می‌کنید و گاهی اوقات، همین روحیه می‌تواند باعث شود که دیگران را نادیده بگیرید و به آن‌ها لطمه بزنید و این مسئله می‌تواند منجر به مخالفت‌های زیادی با شما شود.

این گونه افراد به دیگران کمکی نمی‌کنند و کارشان برای آن‌ها مسئله‌ای اساسی و ضروری است که این هسته، مرکز همه چیز است و گاهی اوقات تمایل دارید با دیگران به سردی برخورد کنید یا حداقل احساسی را نثار دیگران کنید.

شما فردی هستید که احساسات خود را سرکوب می‌کنید و همیشه سخت و محکم به نظر می‌رسید، اما مستعد استرس یا اضطراب هستید.

زن، تیپ شخصیتی نوع «ب»

اگر اولین چیزی که در این تصویر می‌بینید، یک زن با مو‌های سرخ و کلاه است، باید بدانید که شما شخصیت نرمی دارید و به راحتی غرق در استرس نمی‌شوید. به همین دلیل، اغلب سر قرارهایتان دیر می‌رسید، اما از این بابت عصبانی نمی‌شوید چراکه تمام وقت جهان را برای خود می‌دانید.

شما همچنین عاشق رویا هستید. بنابراین، زود بیدار شدن با شخصیت شما جور در نمی‌آید و همین مسئله باعث می‌شود بدون هیچ گونه فشاری، یک زندگی بسیار آرام داشته باشید و در حقیقت، از رقابت کردن برای بهترین بودن، هیچ واهمه‌ای ندارید.

شما محدودیت‌های خود را می‌شناسید و آن‌ها را می‌پذیرید. به همین دلیل با کسانی که ارتباط دارید، احساس راحتی می‌کنید و همچنین نیازی نیست از همه بهتر باشید. پس زندگی را همانطور که هست می‌پذیرید و اجازه می‌دهید همه چیز روال عادی خود را طی کند.

علاوه براین، شما تمایل دارید که با دیگران همدلی کنید و خونسردی خود را در هر حالت، حفظ کنید و مشکلی در ارتباط برقرار کردن با دیگران ندارید، چون می‌توانید لبخند را روی چهره آنان بنشانید و اعتماد به نفس شما نیز می‌تواند باعث جذابیت بیشتر شما شود که معمولاً باعث عزت نفس بالای شما می‌شود.

شخصی که از کوه بالا می‌رود

شما دارای جنجالی‌ترین تیپ شخصیتی هستید، زیرا شما جزو منفعل‌ترین و مطیع‌ترین افراد در جهان هستید و معمولاً خود را در مقابل شرایط استرس‌زا یا اتفاقات غیر منظره، ناتوان می‌بینید و مهم نیست که چقدر در مقابل این اتفاقات غیر منتظره تلاش و مقاومت کنید.

این اغلب به آن معنی است که افراد دیگر از شما به راحتی سوءاستفاده می‌کنند و عمدتاً این اتفاق به دلیل تمایل شما به موفقیت‌های آینده‌تان می‌افتد. به همین دلیل هم شما قادر به تصمیم‌گیری نیستید و از این کار ترس زیادی دارید و مدام احساسات خود را فرو می‌برید که می‌تواند پیامد‌های منفی برای سلامتی شما داشته باشد.

آیا با گروهی از این سه نوع تیپ شخصیتی هم‌ذات‌پنداری می‌کنید؟

این نوع دسته‌بندی شخصیت، سال‌ها پیش تعریف شده است و از زمانی که به جهان معرفی شده‌اند، تغییراتی کرده‌اند، ولی امروزه، بسیاری از آن‌ها برای تعیین خصوصیات شخصیت افراد مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

تیتر یک
  • تورم تولید کننده در همسایگی ۱۰۰ درصد قرار گرفت

    تورم تولیدکننده بخش صنعت در سال ۹۹ به رکورد خود در دهه ۹۰ رسید. این اتفاق چه تاثیری را بر قدرت خرید مردم در سال ۱۴۰۰…

از دست ندهید
بلیط هواپیما