روزنامه اسرائیلی درخواست بن سلمان از نتانیاهو را فاش کرد

کدخبر: 375005
یک روزنامه اسرائیلی گزارش داد که ولی‌عهد سعودی خود شخصا با انتشار خبر سفر نخست‌وزیر رژیم اسرائیل به عربستان سعودی و دیدار وی با خود موافقت کرده است.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از فارس:  پس از افشای سفر محرمانه «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر اسرائیل به عربستان سعودی و دیدار با «محمد بن سلمان» ولی‌عهد این کشور، روزنامه «اسرائیل هیوم» از جزئیات جدیدی از این دیدار پرده‌ برداشت.

به گزارش شبکه «المیادین»، روزنامه یادشده به نقل از یک منبع در ارتباط با سعودی‌ها فاش کرده است که بن سلمان با انتشار خبر دیدار با نتانیاهو موافقت کرده است تا واکنش‌ها به این خبر را نظاره کند.

این گزارش در حالی است که پیشتر،‌ روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» چاپ فلسطین اشغالی به نقل از «حییم سابان»، میلیاردر صهیونیست و دوست نزدیک بن‌سلمان گزارش داده بود، ولی‌عهد سعودی به سابان گفته است که از واکنش ایران و مردم عربستان به عادی‌سازی روابط با رژیم اشغالگر قدس می‌ترسد.

روز دوشنبه رسانه‌های صهیونیستی خبر دادند، نخست‌وزیر این رژیم طی سفر به عربستان سعودی، با «محمد بن سلمان» ولی‌عهد رژیم آل سعود دیدار کرده است.

پس از انتشار این گزارش، یک منبع سعودی نیز در گفت‌وگو با نشریه آمریکایی «وال‌استریت ژورنال» ضمن تأیید این خبر، فاش کرد که بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و محمد بن سلمان ولی‌عهد رژیم سعودی درباره موضوعاتی از جمله ایران و همچنین توافق سازش میان ریاض و تل‌آویو گفت‌وگو کرده‌اند.

منبع: اقتصاد نیوز
تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید