برنامه آمریکا برای اهدای کمک به سازمان‌های حامی حقوق بشر و اصلاحات در کره‌شمالی

کدخبر: 375338
وبسایت وزارت امور خارجه آمریکا امروز چهارشنبه اعلام داشت، این وزارتخانه پیشنهاد ارائه کمک بالغ بر سه میلیون دلاری را برای سازمان‌های فعال در زمینه حمایت از حقوق بشر و اصلاحات دموکراتیک در کره شمالی مطرح کرده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، خبرگزاری یونهاپ اعلام کرد، در یک اعلامیه منتشر شده در وبسایت دفتر دموکراسی، حقوق بشر و کار متعلق به این وزارتخانه آمده است، این کمک هزینه‌ها در اختیار دو تا ۱۵ سازمان قرار گرفته و حجم آن از ۵۰ هزار تا سه میلیون دلار را در برمی‌گیرد.  

در ادامه این بیانیه تصریح شد: پروژه‌ها باید هدف‌شان تاثیرگذاری همراه با اصلاحات دموکراتیک بوده و پتانسیل پایداری فراتر از منابع دفتر دموکراسی، حقوق بشر و کار را داشته باشند.

همچنین در این بیانیه آمده است: دفتر دموکراسی، حقوق بشر و کار به دنبال پروژه‌هایی است که از حقوق بشر و پاسخگویی از طریق رویکرد پشتیبانی از جریان آزاد اطلاعات در داخل و خارج کره شمالی حمایت کنند.

در ادامه این بیانیه آمده است: درخواست‌ها در این زمینه تا ۱۵ ژانویه مورد پذیرش قرار می‌گیرند. درخواست‌های اضافی تا دوم آوریل و ۱۷ سپتامبر پذیرفته خواهند شد.

منبع: اقتصاد نیوز
تیتر یک
  • آخرین آمار تجارت خارجی اعلام شد

    اقتصادنیوز: ​آخرین آمار تجارت خارجی ایران نشان دهنده آن است که چین به جایگاه قبلی خود به عنوان مهمترین شریک تجاری…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید