متخلفان کرونایی را به این دو شماره معرفی کنید

کدخبر: 375385
اقتصادنیوز : مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت، گفت: مردم تخلفات صنفی را به شماره ۱۲۴ و عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی را به ۱۹۰ گزارش کنند.

به گزارش اقتصادنیوز، محمدحسین حیدری، ضمن تشکر از کسانی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند، اظهار کرد: امیدواریم با رعایت و دقت بیشتر در رعایت پروتکل‌ها بتوانیم آثار زیان‌بار این بیماری را کاهش دهیم.

وی درباره نحوه شکایت از افراد یا مشاغلی که پروتکل‌های بهداشتی و محدودیت‌های مصوب را رعایت نمی‌کنند، افزود: در صورتی‌که مردم در زمینه رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مشاغلی که در سطح یک تعریف شدند و باز هستند، مشکلاتی را مشاهده کردند، با شماره ۱۹۰ تماس بگیرند و مسائل بهداشتی مربوط به مشاغل باز را به اطلاع ما برسانند که رسیدگی کنیم.

مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت ادامه داد: در صورتی که مردم قصد دارند شکایت یا گزارشی درباره ادامه فعالیت یا بازبودن سایر مشاغلی ارائه دهند که در شهرهای قرمز و نارنجی نباید باز باشند، با شماره تلفن ۱۲۴ مربوط به وزارت صنعت تماس بگیرند تا همکاران ما در وزارت صمت آن را پیگیری کنند.

حیدری خاطرنشان کرد: امیدواریم با گزارش‌های مردم درباره تخلفات احتمالی در زمینه رعایت نکردن پروتکل‌ها، بتوانیم بهتر با بحران کووید ۱۹ مقابله کنیم.

 

تیتر یک
  • تنفر کلوپ روسای جمهوری سابق از سنت شکنِ حرفه‌ای؛

    روسای جمهور پیشین یالات متحده، باراک اوباما، جورج دبلیو بوش و بیل کلینتون پس از برگزاری مراسم آغاز به کار دولت جو…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید