روحانیت سنی و شیعه کردستان ترور دانشمند هسته‌ای را محکوم کردند

کدخبر: 375737
اقتصاد نیوز : شورای افتاء و روحانیت، ائمه جمعه و جماعات، مدرسین وطلاب استان کردستان و مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور ترور ناجوانمردانه دانشمند هسته‌ای را محکوم کردند و از نیروهای امنیتی، اطلاعاتی و قضایی خواستار شناسایی و مجازات همه عوامل این حرکت ننگین شدند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از فارس ، شورای افتاء و روحانیت، ائمه جمعه و جماعات، مدرسین و طلاب استان کردستان و مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور با صدور بیانیه‌ای ترور شهید محسن فخری‌زاده را محکوم کردند.

بسم الله الرحمن الرحیم 

 قالَ اَمْیرُ الْمُؤمِنین علیه السلام: اِنَّ اللّهَ کَتَبَ الْقَتْلَ عَلی قَوْمٍ وَ الْمَوْتَ عَلی آخَرینَ وَ کُلٌّ آتِیَةٌ مَنِیَّتُهُ کَما کَتَبَ اللّهُ لَهُ ، فَطُوبی لِلْمُجاهِدینَ فی سَبیلِ اللّهِ و المقتولین فی طاعته.

علی علیه السلام فرمودند: خداوند برای گروهی کشته شدن و برای گروهی دیگر مرگ را مقرّر نموده و هر کدام به اجل معیّن خود آنسان که او مقدّر کرده است می‌رسند، پس خوشا به حال مجاهدان راه خدا و کشتگان راه اطاعت او.

بار دیگر دست پلید استکبار جهانی و اسرائیل غاصب و خون‌آشام از آستین مزدوران وطن‌فروش و دلبستگان دنیای فانی و طالبان پست و جاه و مقام به در آمد و دانشمند هسته‌ای و علم موشکی ما را ترور  نموده و به شهادت رساندند.

شهید محسن فخری‌زاده ریاست سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع که یکی از چهره‌های تاثیرگذار علم موشکی ایران نیز بود به آرزوی دیرینه خود رسید و به یاران و دوستان‌ شهیدش پیوست.

به فرموده امام راحل(ره) این شهادت‌ها صفوف ملت ما را در پیمودن صراط مستقیم و پیاده‌سازی اسلام ناب محمدی(ص) استوارتر و فشرده‌تر می‌سازد.

اگر چه امروز شهید فخری‌زاده‌ها و سردار سلیمانی‌ها و همرزمانشان در بین ما نیستند اما هستند شخصیت‌ها و جوانانی که نمی‌گذارند پرچم آنها روی زمین بماند و با سینه‌های ستبر و گام‌های سترگ گوش بفرمان ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای «مدظله‌العالی» از آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی حمایت و با تلاش مجدانه خود دشمن را بیش از پیش ناامید و مأیوس می‌گردانند انشاءالله.

ما اعضای شورای افتاء و روحانیت، ائمه جمعه و جماعات، مدرسین وطلاب استان کردستان و مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور این ترور کور و ناجوانمردانه را محکوم کرده و از نیروی های امنیتی، اطلاعاتی و قضایی خواستار شناسایی و مجازات همه عوامل این حرکت ننگین هستیم.

والسلام

شوراهای افتاء، ائمه جمعه و جماعات، مدرسین وطلاب استان کردستان و مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما