ترامپ: در پنسیلوانیا با اختلاف زیاد برنده شدم!

کدخبر: 375827
رئیس‌جمهور آمریکا به رغم رد دعوی حقوقی انتخاباتی خود در پنسیلوانیا، همچنان معتقد است در این ایالت با اختلاف زیاد برنده شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در حالیکه جو بایدن در حال تعیین اعضای کابینه خود است، دونالد ترامپ دست از ادعای تقلب انتخاباتی خود برنمی دارد.

رئیس جمهور کنونی آمریکا، که روز‌های پایانی حضورش در کاخ سفید را می‌گذراند، در حساب توئیتری خود بازهم از سرقت آرا انتخاباتی اش گفت و نوشت: یک میلیون و ۱۲۶ هزار و ۹۴۰ رای شمارش نشده است. من پنسیلوانیا را با اختلاف زیاد برنده شدم شاید بیش از هر فرد دیگری که خواهید شناخت. آرا پنسیلوانیا تقلب شده است. همچنین در دیگر ایالت‌ها (تقلب شده است). دنیا نظارگر است!

شبکه توئیتر بلافاصله بر روی این پیام ترامپ برچسب گمراه کننده زد. ترامپ در حالی بعد از گذشت ۲۰ روز همچنان دم از تقلب در انتخابات می‌زند، که دعاوی حقوقی گسترده او تاکنون بی نتیجه بوده است.

از سویی، دادگاه تجدید نظر ایالت پنسیلوانیا روز جمعه شکایت ستاد انتخاباتی رئیس جمهور آمریکا را از نتیجه انتخابات رد کرد. یک دادگاه تجدید نظر در شهر «فیلادلفیا» اعلام کرد که ستاد انتخاباتی ترامپ شواهدی مبنی بر وجود تقلب در انتخابات ارائه نداده است.

ترامپ که شانس ماندن خود در کاخ سفید را بسیار کمرنگ‌تر از همیشه می‌بیند روز پنج شنبه در اظهارنظری کم سابقه گفت: اگر کالج الکترال رای به پیروزی بایدن بدهد، کاخ سفید را ترک می‌کنم.

source: اقتصاد نیوز
تیتر یک
  • نیم‌قرن با اقتصاد ایران؛ ۳ بهمن

    اقتصادنیوز : مهم‌ترین سرتیترهای صفحه‌های اقتصادی مطبوعات دوم بهمن‌ماه در ابتدای هر دهه در نیم قرن گذشته از این قرار…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید