طراحان نقشه ترور شهید فخری زاده چه کسانی بودند؟

کدخبر: 375833
دبیرکل جبهه مبارزه مردمی فلسطین ضمن محکومیت شدید جنایت ترور شهید فخری زاده، گفت: این جنایت در راستای طرح مشترک آمریکا و رژیم صهیونیستی اتفاق افتاد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، «خالد عبدالمجید» دبیرکل جبهه مبارزه مردمی فلسطین جنایت ترور «محسن فخری زاده» دانشمند هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران توسط تروریست‌ها را به شدت محکوم کرد.

بر اساس گزارش العهد، وی شهادت دانشمند هسته‌ای ایران را به مقامات جمهوری اسلامی تسلیت گفت. این مقام فلسطینی در ادامه تأکید کرد: ترور شهید فخری زاده در راستای طرح مشترک آمریکا و رژیم صهیونیستی اتفاق افتاد.

عبدالمجید در ادامه اظهار داشت: در واقع هدف از آمریکا و رژیم صهیونیستی از ارتکاب چنین جنایت‌هایی، از بین بردن رهبران، دانشمندان و عناصر فعال در محور مقاومت است. روز گذشته نیز گروه‌ها و جریان‌های فلسطینی با صدور بیانیه‌های جداگانه ای این اقدام بزدلانه محور شرارت را محکوم کردند.

در همین راستا جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد که ترور محسن فخری زاده تلاش مذبوحانه ای برای انتقام گیری از ایران به خاطر حمایت از موضوعات برحق و عادلانه مستضعفان در جهان علی الخصوص موضوع فلسطین است.

جنبش حماس نیز اعلام کرد که این ترور همزمان با تهدیدهای پی در پی و مداوم آمریکا و رژیم صهیونیستی علیه جمهوری اسلامی ایران با هدف محروم کردن این کشور و امت اسلامی از دست‌یابی به ابزارهای پیشرفت علمی و قدرت صورت گرفته است.

 

منبع: اقتصاد نیوز
تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید