کدخبر: ۳۷۵۹۵۸ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

پیام سردار نقدی درباره انتقام ترور شهید فخری زاده/تنها راه، محو رژیم صهیونیستی است

سردار نقدی گفت: تا رژیم صهیونیسیتی و آمریکا در این منطقه هستند این منطقه روی آرامش نخواهد دید. تنها راه نجات، محو رژیم صهیونیستی است و هرقدر این اقدام به تأخیر بیفتد ما باید هر روز خسارات جدیدی ببینیم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، سپاه نیوز اعلام کرد،  محمدرضا نقدی، معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خصوص انتقام ترور شهید فخری زاده، اظهارداشت: رسانه‌ها به جای مطالبه گری انتقام سخت که انشاءالله قطعاً انجام خواهد شد، عملیات محو رژیم صهیونیستی و اشغالگران از منطقه را به مطالبه همه مردم منطقه تبدیل کنند.

 وی تصریح کرد: تا آمریکا و صهیونیست‌ها در این منطقه هستند نه می‌گذارند اقتصاد کشورهای ما سر و سامان بگیرد و نه می‌گذارند دانشمندان کشورهای اسلامی مرزهای دانش را بشکنند و نه می‌گذارند کشورها امنیت و آرامش داشته باشند.
 
معاون هماهنگ کننده سپاه افزود: تا رژیم صهیونیسیتی و آمریکا در این منطقه هستند این منطقه روی آرامش نخواهد دید. تنها راه نجات، محو رژیم صهیونیستی است و هرقدر این اقدام به تأخیر بیفتد ما باید هر روز خسارات جدیدی ببینیم.
 
سردار نقدی ادامه داد: یک روز سید عباس موسوی و عماد مغنیه لبنانی را می‌زنند، یک روز شیخ رمضان البوطی سوری را در محراب مسجد به خون می‌کشانند، یک روز سید محمد باقر حکیم و ابومهدی عراقی را شهید می‌کنند و ده‌ها دانشمند هست‌های عراق را از دم تیغ میگ ذرانند، یک روز شاه مسعود و مزاری افعانستانی را، روز دیگر علامه سید عارف حسینی پاکستانی را و یک روز حاج قاسم عزیز را، امروز هم سربازی دیگر از سربازان امام زمان (عج) را مظلومانه و بزدلانه به شهادت می‌رسانند.

نیروهای دریایی ایران مدعیان ابرقدرتی در دریا را به استیصال کشاند

از سوی دیگر فرمانده نیروی دریایی سپاه خطاب به فرمانده نیروی دریایی ارتش پیامی را منتشر کرد. در متن پیام دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مناسبت هفتم آذر روز نیروی دریایی ارتش آمده است: رزمندگان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس در عرصه جهاد و شهادت، مایه سرافرازی و بالندگی انقلاب شدند و امروز در حفاظت از مرزهای دریایی، حافظ و نگهبان کیان و عزت ایران اسلامی هستند.

در ادامه این پیام خطاب به دریادار خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش آمده است: امروز نیروی دریایی راهبردی "ارتش جمهوری اسلامی ایران" و "سپاه پاسداران انقلاب اسلامی" از رهگذر همافزایی و هماهنگی و برقراری پیوندی مستحکم بر مدار ایمان و توحید و محور زعامت و رهبری معظم انقلاب و فرماندهی کل قوا، به قدرتی بی مانند در منطقه تبدیل شده است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه تاکید کرد: هریک از دو نیروی سپاه و ارتش با ایفای نقشی تعریف شده و هم افزا، در قلمرو مأموریت های ابلاغی، نظام انقلابی و جبهه مقاومت اسلامی را در موضع برتری قرار داده و همه مدعیان ابرقدرتی در دریا را به کرنش و استیصال کشانده‌اند.

دریادار تنگسیری یادآور شد: راه وحدت و همدلی و هم افزایی با همرزمانمان در نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران را همچنان دنبال خواهیم کرد و دوشادوش برادران دریادلمان در ارتش، لحظه‌ای از مسیر رشد و پیشرفت باز نخواهیم ایستاد.

 فرمانده نیروی دریایی ارتش افزود: با تکیه بر توانمندی و قدرت اطمینان بخشی که در پرتو دانش، خلاقیت و ابتکار و سازندگی و در عین حال تلاش و مجاهدت شبانه روزی جوانان متخصص در ارتش و سپاه حاصل آمده، بیش از هر زمان دیگری آماده‌ایم تا ضمن اجرای مأموریت‌های دریایی در هر جغرافیایی که انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت تکلیف کند، هر متجاوز زیاده‌خواهی را در هر مقیاسی که باشد، تنبیه و تأدیب نماییم.

دریادار تنگسیری در این پیام ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نیروی دریایی فرارسیدن هفتم آذر ماه روز نیروی دریایی ارتش را به دریادار خانزادی و آحاد کارکنان آن نیروی مقتدر تبریک گفته و سرافرازی دریادلان نیروی دریایی ارتش را در صیانت از آرمان‌های مقدّس انقلاب اسلامی در ظلّ توجّهات حضرت ولیعصر(عج) و نائب بر حقشان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مد ظله العالی) از درگاه احدیت مسئلت کرده است.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند