تشبیه پسر نتانیاهو از تظاهرکنندگان اسرائیلی مخالف پدرش به داعشی

کدخبر: 376141
اقتصاد نیوز : پسر نخست وزیر رژیم صهیونیستی، تظاهرکنندگان اسرائیلی مخالف پدرش را به گروه تروریستی داعش تشبیه کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، i۲۴news.tv اعلام کرد، یائیر نتانیاهو، پسر بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی، تظاهرکنندگان اسرائیلی را که خواستار استعفای پدرش هستند، به گروه تروریستی داعش تشبیه کرد.

جنبشی که خواستار استعفای نتانیاهو است، "پرچم‌های سیاه" نام دارد و نماد عزاداری برای دموکراسی است که نتانیاهو در اراضی اشغالی نابود کرد.

فعالان این جنبش معمولا تظاهرات‌هایی را با کاروانی از خودروهای حامل پرچم‌های سیاه به راه می‌اندازند اما پسر نتانیاهو در صفحه شخصی خود در اینستاگرام ویدئویی را به اشتراک گذاشت که در آن داعشی‌ها در حالی که پرچم‌های سیاه در دست داشتند، سوار بر خودرو هستند. او درباره این ویدئو نیز نوشت: یادم آمد این کاروان‌هایی را که پرچم سیاه دارند، کجا دیدم.

این اقدام یائیر نتانیاهو موجب خشم جنبش پرچم‌های سیاه شد و فعالان این جنبش او و پدرش را مورد انتقاد قرار دادند.

پسر نتانیاهو فعالیت گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی دارد و معمولا دراین شبکه‌ها رقبای سیاسی پدرش را به شدت مورد حمله قرار می‌دهد.

در ویدئویی که یائیر نتانیاهو به اشتراک گذاشت، تعدادی داعشی دیده می‌شوند که گویا راه قدس را گم کرده‌اند و در ادامه به زبان عبری از یک رهگذر سوال می‌کنند، "راه قدس از کدام طرف است؟" و رهگذر به آنها جواب می‌دهد "به سمت چپ بروید" که این سخن به حزب چپ رژیم صهیونیستی اشاره دارد.

ویدئوی یاد شده متعلق به کمپین نتانیاهو در انتخابات کنست سال ۲۰۱۵ است که حزب راستگرا، چپ‌ها را به تسلیم شدن در برابر تروریسم متهم کرده بودند.

تیتر یک
  • ارزش منصفانه طلا چقدر است؟

    آخرین مطالعه نشان می دهد که آمریکا در حال نزدیک شدن به «وضعیت عادی» است ، اما آخرین مرحله،مرحله دشواری خواهد بود.

از دست ندهید
بلیط هواپیما