حقوق سربازان چقدر افزایش پیدا می کند ؟

کدخبر: 376920
اقتصادنیوز : رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: برابر هماهنگی‌های انجام شده با سازمان برنامه و بودجه، در لایحه بودجه ۱۴۰۰ پیش بینی شده است، میانگین حقوق سربازان سه برابر حقوق فعلی افزایش داشته باشد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا ،امیر دریادار دوم غلامرضا رحیمی‌پور، درباره افزایش حقوق سربازان در سال ۱۴۰۰ گفت: ما تلاش‌های زیادی در ستاد کل نیروهای مسلح داشتیم تا بتوانیم میانگین حقوق سربازان را در سال آینده سه برابر حقوق فعلی افزایش دهیم وخوشبختانه سازمان برنامه و بودجه نیز همکاری لازم را در این زمینه داشته است. 

امیر رحیمی‌پور تصریح کرد: در لایحه بودجه پیش بینی شده است که سربازان در سال بعد سه برابر حقوق دریافت کنند. در خصوص حقوق سربازان وظیفه مولفه های دیگری نیز موثر هستند مانند درجه، مدرک تحصیلی، محل خدمت و… پس از اینکه قانون بودجه تصویب و ابلاغ شود ما براساس این جزییات جدول حقوق سربازان وظیفه را از دیپلم تا دکتری مشخص و اعلام خواهیم کرد. 

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود درباره وضعیت سربازان در مراکز آموزشی در پیک سوم کرونا گفت: در مراکز آموزشی و پادگان‌ها هیچ مشکلی از نظر بهداشت و درمانی نداشتیم و فراگیری بیماری و شیوع آن در این مراکز نسبت به جامعه خیلی کمتر است و در حوزه سربازان تاکنون مورد فوتی گزارش نشده است. 

به گفته رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح امنیت کامل بهداشتی در مراکز آموزشی ما برقرار است.

اخبار تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید