برف راه چند روستای کوهستانی ایذه را بست

کدخبر: 376933
اقتصادنیوز : فرماندار ایذه گفت: در پی بارش‌های دو روز اخیر در سطح شهرستان، شاهد بارش سنگین برف در ارتفاعات و مسدود شدن راه چند روستا در این مناطق هستیم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس ،حسین لامی‌زاده امروز  در ایذه اظهار کرد: موج جدید سامانه بارشی از روز گذشته در سطح شهرستان ایذه آغاز شده است که شاهد بارش‌های خوبی بوده‌ایم.

وی با اشاره به بارش برف در ارتفاعات شهرستان افزود: با توجه به قرار داشتن برخی از روستاهای این شهرستان در ارتفاعات، برفگیر شدن آنها در این فصل از سال دور از انتظار نبوده و از روز گذشته تا امروز شاهد بارش برف در این مناطق و بسته شدن راه سه روستا هستیم.

فرماندار ایذه با بیان اینکه بارش برف در این مناطق بسیار عادی و همیشه وجود داشته است اضافه کرد: در پی این بارش‌ها راه سه روستای لنده، سرصحرا و خواجه انور بسته شده است و ما جهت کنترل و بررسی اوضاع از بخشدار خواسته‌ایم در منطقه حضور داشته باشد و اوضاع را از طریق دهیاران این مناطق رصد و در صورت نیاز به پشتیبانی در سریع‌ترین زمان این کار را انجام دهد.

وی با اشاره به برخی از اخبار منتشره مبنی بر اتمام آذوقه غذایی در این مناطق گفت: این قبیل اخبار صحت ندارد و به ما نیز گزارش نشده است، زیرا مردم این مناطق روستایی برای اولین بار شاهد بارش برف در منطقه خود نیستند و هرساله در این ایام تا پایان زمستان این امر برای آنها به وقوع می‌پیوندد و مساله‌ای عادی در آن منطقه به شمار می آید و مردم این مناطق نیز برای دو روز و این بارش‌ها از آمادگی لازم برخوردار هستند.

لامی‌زاده در پایان عنوان کرد: تیم‌های امدادی ما جهت ارسال مایحتاج به منطقه آماده هستند و درصورت نیاز مشکلی برای ارسال موارد مورد نیاز به منطقه وجود ندارد و تیم‌های راهداری نیز برای بازگشایی جاده در پایان بارندگی در مناطق مختلف شهرستان آماده به کار هستند و در این مدت نیز به دلیل تردد بین استانی در این منطقه، فعالیت شبانه‌روزی برای آوار برداری از جاده حاصل از بارندگی در محور ایذه-اهواز و ایذه-شهرکرد-اصفهان حضور داشته و دارند.

تیتر یک
  • سرگشتگی در بازار فلز گران بهای داخلی

    اقتصاد نیوز: امروز برای سکه روز راحتی نیست، زیرا در روز گذشته سکه از نقطه مقاومتی در بازار نتوانست عبور کند. نقطه ای…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید