تکذیب شایعات درباره وضعیت جسمانی آیت الله مصباح یزدی

کدخبر: 376972
شایعات مطرح شده پیرامون وضعیت جسمانی آیت الله مصباح یزدی توسط یکی از منابع موثق نزدیک به ایشان تکذیب شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، دقایقی پیش از یک منبع موثق نزدیک به آیت الله مصباح یزدی کسب اطلاع کردیم که وضعیت بیماری ایشان از صبح امروز تاکنون هیچگونه تغییری نکرده و ثابت است و همه شایعات را تکذیب می کنیم.

این منبع از دفتر ایشان در موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی (ره ) در پاسخ به پیگیری خبرنگار ایرنا خاطرنشان کرد: متاسفانه عده ای در فضای مجازی با اهداف و انگیزه های خاص به این شایعات کذب دامن می زنند که از منابع قانونی و امنیتی، پیگیری خواهیم کرد.

این منبع موثق اظهار داشت: متاسفانه گاهی برخی مراکز در فضای مجازی نیز تحت تاثیر شایعات، اقدام به بازنشر می کنند که جای تاسف دارد.

روز گذشته پایگاه اطلاع رسانی آیت الله مصباح یزدی در پستی نوشت: دوستداران حضرت آیت الله مصباح یزدی مکررا جویای وضعیت سلامتی ایشان هستند، با توجه به شدت یافتن بیماری این یاور راستین انقلاب و رهبری، از جمیع علما، فضلاء، شاگردان، دوستان و عموم ولایتمداران و علاقمندان به ایشان تقاضا داریم با توسل به ذیل عنایت ائمه اطهار (ع) برای شفای عاجل و کامل ایشان دعا کنند.

بعد از درج این خبر شایعات در فضای مجازی شدت پیدا کرده است وبرخی کانال ها از به کما رفتن این عضو مجلس خبرگان رهبری و رئیس موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی( ره) خبر داده بودند و بعضی نیز به شایعات فوت دامن می زدند.

source: اقتصاد نیوز
اخبار تیتر یک
  • شستا در صدر جدول ارزش معاملات بازار سهام امروز

    امروز شاخص کل بورس در یک ساعت ابتدایی ۲۰ هزار واحد افت کرد. اما پس از آن تغییر جهت داد و در نهایت به سطح یک میلیون و…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید