گزارش توییتری مادورو از دیدارش با هیئت پارلمانی ایران

کدخبر: 377521
رئیس جمهور ونزوئلا در پیامی توییتری به دیدار خود با هیئت پارلمانی کشورهای مختلف از جمله ایران اشاره کرد که برای نظارت بر روند انتخبات این کشور به ونزوئلا رفته اند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، نیکولاس مادورو در پی اعزام هیئتی از مجلس کشورمان برای نظارت بر انتخابات پارلمانی ونزوئلا به این کشور به درخواست کاراکاس، در صفحه توییترش نوشت: در کاخ خلق از هیئت هایی از آمریکا، روسیه، ایران، ترکیه، اعضای پارلمان اروپا و اعضای دفتر نظارت جهانی که ما را در انتخابات پارلمانی همراهی می کند، استقبال کردم. تعدادی بیشتری از ما هستند که برای استقلالمان خواهان صلح،  گفتمان، تقابل و احترام هستند. 

در همین حال خولیو بورخس مسئول روابط خارجی دولت خودخوانده مخالفان در ونزوئلا در این باره موضعگیری کرده و نوشت: در تقلب انتخاباتی، ایران به عنوان یکی از  «ناظران بین المللی» حاضر خواهد بود یک نمونه دیگر از نفوذ پر قدرت این کشور در ونزوئلا.

مردم ونزوئلا از صبح امروز (یکشنبه) به وقت محلی برای انتخابات نمایندگان پارلمانی این کشور پای صندوق‌های رای گیری رفته‌اند. اپوزیسیون این انتخابات را بایکوت کرده و آن را متقلبانه توصیف می‌کند. 

منبع: اقتصاد نیوز
تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید