باران در تهران فردا هم ادامه دارد

کدخبر: 377523
اقتصادنیوز :‌مدیرکل هواشناسی تهران از آسمان ابری استان تا اواخر دوشنبه خبر داد و گفت: براساس داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران برای امروز و فردا ابری توام با بارش برف و باران خواهد بود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، مجتبی جلالی مدیرکل هواشناسی استان تهران درباره جدیدترین پیش‌بینی هواشناسی اظهار داشت: براساس داده‌ها و نقشه‌های پیش بینی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی امروز و فردا،  ابری در بعضی از ساعات همراه با بارش باران و تگرگ و در برخی مناطق (بویژه بخش‌های شمالی استان و ارتفاعات) همراه با بارش برف خواهد بود.همچنین از سه‌شنبه تا پنج‌شنبه نیز جوی نسبتا آرام همراه با افزایش آلاینده‌ها پیش بینی می‌شود.

وی ضمن اعلام هشدار نارنجی برای استان تهران در دو روز آینده گفت: با توجه به احتمال وزش باد نسبتا شدید، وقوع کولاک، افزایش مه و کاهش دید افقی  در مناطق شمالی استان درخواست داریم تا مردم از صعود به ارتفاعات خودداری کنند و دستگاه‌های امدادرسان نیز آماده باشند.

وی در ادامه افزود: پیش‌بینی می‌شود طی روزهای آینده کمینه دما در استان را فیروزکوه بادمای -۹ و ورامین با دمای +۱۱ به خود اختصاص دهد.

مدیرکل هواشناسی استان تهران افزود: از نه و نیم صبح روز شنبه تا نه و نیم صبح روز یک شنبه شاهد بارش ۴ میلی متری در ایستگاه شمیرانات اقدسیه تهران  بودیم که بالاترین میزان در استان تهران بود.

جلالی درپایان نیز خاطرنشان کرد: دمای فعلی تهران ۳ درجه سانتی گراد، سرعت باد ۱۱ کیلومتر بر ساعت و رطوبت نیز ۹۳ درصد است.

 

تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید