شکار دو عنصر خطرناک داعش

کدخبر: 377778
نیروهای دستگاه مبارزه با تروریسم عراق دو نفر از عناصر تروریستی که در جنایت اسپایکر دست داشتند، در استان صلاح الدین (شمال عراق) بازداشت کردند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، «یحیی رسول» سخنگوی دفتر فرماندهی کل نیروهای مسلح عراق در بیانیه‌ای مطبوعاتی اعلام کرد که نیروهای دستگاه مبارزه با تروریسم دو نفر از عناصر تروریستی که در جنایت اسپایکر دست داشتند، در استان صلاح الدین (شمال عراق) بازداشت کردند.

کشور عراق , پایگاه هوایی اسپایکر , داعش | گروه تروریستی داعش ,

یحیی رسول افزود: نیروهای دستگاه ضد تروریسم عراق همچنین با انجام عملیاتی منحصر به فرد در استان الانبار (غرب عراق)، یکی از سرکردگان خطرناک داعش که سمت «معاون والی عراق» را در تشکیلات این گروه تروریستی بر عهده داشت، بازداشت کردند.

کشور عراق , پایگاه هوایی اسپایکر , داعش | گروه تروریستی داعش ,

سخنگوی دفتر فرماندهی کل نیروهای مسلح عراق در ادامه گفت که نیروهای ضد تروریسم سه نفر از عناصر تروریستی داعش را در شهرستان فلوجه دستگیر کردند.

کشور عراق , پایگاه هوایی اسپایکر , داعش | گروه تروریستی داعش ,

در یازدهم و دوازدهم ژوئن 2014 میلادی (21 و 22 خرداد 92) هنگامی که تروریست‌های داعشی بر مناطق وسیعی از شمال و مرکز عراق از جمله پایگاه اسپایکر در نزدیکی تکریت در استان صلاح‌الدین مسلط شدند، دست به کشتار گسترده‌ای زدند و 1700 نظامی عراقی را در پایگاه اسپایکر به قتل رساندند.

source: اقتصاد نیوز
اخبار تیتر یک
  • شستا در صدر جدول ارزش معاملات بازار سهام امروز

    امروز شاخص کل بورس در یک ساعت ابتدایی ۲۰ هزار واحد افت کرد. اما پس از آن تغییر جهت داد و در نهایت به سطح یک میلیون و…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید