توافق امارات و رژیم صهیونیستی برای همکاری رسانه‌ای

کدخبر: 377843
منابع خبری از امضای پیش‌نویس تفاهمنامه همکاری میان شرکت رسانه‌ای ابوظبی و شبکه "i۲۴news" رژیم صهیونیستی خبر دادند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، شرکت رسانه‌ای ابوظبی و کانال i۲۴news رژیم صهیونیستی پیش‌نویس تفاهمنامه‌ای را برای ترسیم چارچوب همکاری‌های دو جانبه میان دو طرف در زمینه اخبار، موضوعات روز، گزارش‌ها و تولید محتوا امضا کردند.

بنابر گزارش ایسنا، در همین راستا، عبد الرحیم البطیح النعیمی، قائم مقام مدیر کل شرکت رسانه‌ای ابوظبی در این باره اظهار کرد: شرکت رسانه‌ای ابوظبی بر همکاری با طرف‌های رسانه‌ای مختلف اصرار دارد و این تفاهمنامه در چارچوب تلاش ما برای تحقق چشم انداز امارات و امید آن به ایجاد روابط قوی و مستحکم با نهادهای مختلف رسانه‌ای تخصصی منطقه‌ای و جهانی صورت گرفته است.

در مقابل "فرانک ملون"، مؤسس و رئیس اجرایی "i۲۴NEWS" نیز گفت: ما به عنوان یک شبکه رسانه‌ای بین‌المللی به دنبال توسعه همکاری و شراکت با رسانه‌های مختلف در سراسر جهان هستیم و این اقدامی است که اجازه توسعه فعالیت‌هایمان در خاورمیانه را می دهد.

وی افزود: این شراکت بیانگر فرصت‌های زیادی است که توافقنامه "ابراهیم" (عادی سازی روابط با امارات) به ما داده است و این همکاری میان دو مجموعه رسانه‌ای در نهایت به سود مشاهده کنندگان در سراسر جهان خواهد بود.

طبق این گزارش، پیش‌نویس تفاهمنامه مذکور شامل پوشش خبری متقابل میان دو طرف از طریق خبرنگاران در اراضی اشغالی و امارات، تمرکز بر همکاری در زمینه تهیه گزارش‌های خبری عربی، مصاحبه‌ها و بیانیه‌ها، تبادل محتوای مربوط به گزارش‌ها، مستندها و برخی از مطالب بایگانی و همچنین همکاری در زمینه فن آوری پخش تلویزیونی است.

source: اقتصاد نیوز
تیتر یک
  • اعلام مواضع مقامات ارشد تیم بایدن درباره برنامه هسته‌ای ایران

    اقتصادنیوز: ۳ عضو برجسته دولت جو بایدن به صراحت رویکرد کاخ سفید درباره ایران و برجام را اعلام کردند؛ مسیر بازگشت به…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید