نمکی:

موج سوم کرونا مهار شد

کدخبر: 378715
اقتصاد نیوز : وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با لطف خداوند و با همت همکاران ما، همگرایی و همفکری که بین همه نیروهای نظام اتفاق افتاد و همراهی مردم شریف امروز می‌توانیم بگوییم که موج سوم سهمگین کرونا را مهار کردیم.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایرنا: «سعید نمکی» شامگاه شنبه بدو ورود به بیرجند در جمع خبرنگاران افزود: ان شاء الله به سمت مرگ‌های بسیار کمتر از آنچه امروز در کشور گزارش می‌شود، می‌رویم و آینده روشن‌تری در مبارزه با کرونا خواهیم داشت که فردا در ستاد مقابله با کرونا مفصل‌تر صحبت خواهم کرد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شامگاه شنبه برای بررسی روند کنترل ویروس کرونا و افتتاح چند طرح حوزه سلامت در استان خراسان جنوبی وارد بیرجند شد.

«سعید نمکی» بدو ورود در فرودگاه بین‌المللی شهید کاوه بیرجند مورد استقبال استاندار خراسان جنوبی، رییس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسوولان قرار گرفت.

وزیر بهداشت که پیرو دعوت استاندار به خراسان جنوبی سفر کرده است، بازدید از بیمارستان‌های بیرجند را در برنامه دارد.

همچنین حضور در جلسات ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل ویروس کرونا و ستاد استانی مدیریت کرونا، دیدار با مسوولان استان و افتتاح طرح‌های پویش «ره سلامت» از برنامه‌های وی تا فردا (یکشنبه) است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما