کشف سلاح اسرائیلی در سوریه

کدخبر: 378922
اقتصاد نیوز: منابه سوری می گویند: سلاح های تروریست ها در جنوب سوریه ساخت اسرائیل بوده است

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سانا، منابع نظامی سوری از کشف مقادیر زیادی سلاح و مهمات ساخت رژیم صهیونیستی و نیز پهپاد شناسایی برجای مانده از گروههای تروریستی در جنوب این کشور خبر دادند.

این منابع بیان کردند: در جریان عملیات جستجوی دقیق ارتش سوریه در مناطق جنوبی سوریه مقادیر زیادی سلاح و مهمات سبک، سنگن و متوسط برجای مانده از تروریستها که برخی از آنها ساخت اسرائیل بودند و نیز یک پهپاد شناسایی کشف شد.

منابع سوری اعلام کردند که در میان سلاح های کشف شده موشک دوش پرتاب و نیز آر پی جی مشاهده می شود.

این منابع به ادامه جستجوی ارتش سوریه در مناطق جنوب سوریه در راستای امن کردن این مناطق اشاره و بیان کردند: این حجم از سلاح و مهمات گواه بر حمایت گسترده ای است که اتاق عملیات سرویس های اطلاعاتی غربی و منطقه ای از این گروههای تروریستی به منظور طولانی کردن عمر این گروههای تروریستی انجام می دادند؛ گروههایی که به دست ارتش سوریه نابود شدند.

سانا گزارش داد: نیروهای ارتش سوریه در جریان بازرسی و جستجوی دقیق در مناطق آزاد شده از لوث تروریستها، دهها تونل و انبارهای سلاح و مهمات که بیشتر آنها امریکایی و اسرائیلی هستند، مقادیر زیادی ادوات لجستیکی و نیز مقرهای فرماندهی که از آنها برای حمله به ارتش سوریه استفاده می شد، کشف کردند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما