آغاز بارش ۴ روزه برف و باران/ هشدار وزش باد شدید موقتی در برخی مناطق

کدخبر: 379007
اقتصادنیوز : سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور از آغاز بارش برف، باران و وزش باد شدید موقتی در برخی مناطق از جمله شمال غرب و غرب خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی طی 2 روز آینده در اکثر مناطق کشور جو آرامی حاکم است که باعث افزایش غلظت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت می شود. بعدازظهر فردا سامانه بارشی از غرب وارد کشور شده و در برخی مناطق شمال غرب و غرب کشور باعث بارش برف و باران می شود.

این سامانه بارشی روز چهارشنبه تقویت شده و نیمه غربی کشور و دامنه های البرز را فرا می گیرد. شدت بارش های روز چهارشنبه برای جنوب غرب آذربایجان غربی، لرستان، جنوب مرکزی، جنوب همدان، نیمه غربی چهارمحال و بختیاری و نیمه شمالی خوزستان است.

بر اساس اعلام  سازمان هواشناسی  روز پنجشنبه بارش در غرب و شمال غرب تضعیف شده و در جنوب غرب، غرب خلیج فارس، مناطقی از استان های اصفهان و فارس رگبار باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید و در مناطق سردسیر و ارتفاعات بارش برف پیش بینی شده است.

شدت بارش پنجشنبه در جنوب شرق لرستان، نیمه شمالی خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و شمال فارس خواهد بود. جمعه برای شمال غرب و غرب سواحل دریای خزر بارش برف و باران و برای جنوب غرب و غرب کشور بارش های پراکنده پیش بینی می شود. همچنین چهارشنبه خلیج فارس و دریای عمان مواج خواهند بود.

تیتر یک
  • نیم‌قرن با اقتصاد ایران؛ ۱۷ اسفند

    اقتصادنیوز : مهم‌ترین سرتیترهای صفحه‌های اقتصادی مطبوعات ۱۷اسفند در ابتدای هر دهه در نیم قرن گذشته از این قرار بوده است…

از دست ندهید
بلیط هواپیما