پایتخت را آب برد!

کدخبر: 379417
اقتصاد نیوز : در پی انتشار خبرها و ادعاهای اخیر از جمله دستمزد ۵ میلیاردی محسن تنابنده برای ساخت فصل جدید از سریال «پایتخت» و نقدهایی که در فضای رسانه‌ای و مجازی به همراه داشت، تنابنده با انتشار متنی اعلام کرده است که ادامه‌ی «پایتخت» را نمی‌سازد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا: اظهارات محسن تنابنده درباره ملغی شدن ساخت فصل جدید از «پایتخت» در حالی مطرح می‌شود که این نویسنده و بازیگر در فصل‌های قبلی هم مطالبی از این دست را بیان کرده بود اما در نهایت به همکاری با این مجموعه راضی شد.

حالا پس از حاشیه‌های پیش‌آمده برای دستمزدها و حذف اجباری برخی بازیگران، تنابنده با انتشار متنی بار دیگر ساخت «پایتخت» را فعلا منتفی اعلام کرده است. 

او در بخشی از متن خود از عشق به مردم برای ساخت «پایتخت» سخن گفته و اینکه خودش به تمام کاستی‌ها واقف است. 
تنابنده با احترام به رسانه‌های موافق و مخالف ساخت «پایتخت» و همچنین منتقدان و در عین حال با نشانه گرفتن برخی رسانه‌ها از یک طیف سیاسی خاص، چنین عنوان کرده است که استخراج مفاهیم عجیب و غریب از پایتخت، با هدف انتقام‌گیری از جناح مخالف یا ابراز وجود، صورت گرفته است.

بازیگر و نویسنده پایتخت در بخشی از نوشته‌اش از همکاری‌ صداوسیما و توافقات صورت گرفته برای ساخت پایتخت ۷ خبر داده و در عین حال آورده است که توان ساخت را در شرایط فعلی ندارد و آنرا به فضایی پالوده‌تر محول می‌کند.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما