آماده باش هواشناسی به تهرانی ها

کدخبر: 379929
اقتصاد نیوز: هواشناسی پیش بینی کرد تهران در 24 ساعت آینده سردتر شود در مناطق پر تردد شهری نیز پدیده غبار محلی و افزایش آلاینده‌های جوی پیش‌بینی می‌شود

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایرنا،بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی روز جمعه هواشناسی استان تهران، از بعد از ظهر امروز تا بعد از ظهر فردا با عبور موجی از تراز میانی جو، وضعیت جوی استان تهران آسمانی نیمه ابری تا ابری همراه با بارش پراکنده و وزش باد در بخش‌های شمالی استان و ارتفاعات همراه با بارش باران و برف و مه پیش بینی می شود.

همچنین از روز یکشنبه تا روز سه شنبه وضعیت جوی استان، آسمان کمی ابری تا نیمه ابری گاهی با وزش باد ملایم مورد انتظار می باشد.

همچنین در پنج روز آینده در مناطق پر تردد شهری پدیده غبار محلی و افزایش آلاینده‌های جوی پیش‌بینی می‌شود که احتمال دارد امشب با بروز ناپایداری موقت جوی و بارش به طور موقت از میزان آلودگی هوا کاسته شود.

بیشینه و کمینه دمای هوای پایتخت در روزهای جمعه ۱۰ و ۳، شنبه ۸ و ۱، یکشنبه ۸ و ۲، دوشنبه ۹ و ۱ و سه شنبه ۸ و ۱ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

شهریار با ۱۰ درجه و فیروزکوه- امین آباد با منفی ۲ درجه سانتیگراد به ترتیب گرم‌ترین و سردترین نقاط استان طی ۲۴ ساعت گذشته بود.

 

اخبار تیتر یک
  • شستا در صدر جدول ارزش معاملات بازار سهام امروز

    امروز شاخص کل بورس در یک ساعت ابتدایی ۲۰ هزار واحد افت کرد. اما پس از آن تغییر جهت داد و در نهایت به سطح یک میلیون و…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید