پشت پرده سفر اسرائیلی ها به دبی چه بود؟

کدخبر: 380054
یک روزنامه عبری زبان به تشریح هدف صهیونیست‌هایی که به دبی سفر می کنند، پرداخت و اعلام کرد که اغلب این سفرها با هدف ارتکاب فحشا و بی بند و باری و خرید املاک صورت می گیرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، روزنامه عبری زبان یدیعوت آحارونت گزارش داد که اکثر صهیونیست‌هایی که دبی را مقصد سفر خود قرار می‌دهند نه برای تجارت و نه برای گردشگری به این شهر می‌روند بلکه هدف آنها فحشا و بی بند و باری است.

در گزارش عربی 21 آمده است: در دبی شرایط برای این صهیونیست‌ها که به دنبال دستیابی به اهداف خود هستند کاملاً فراهم است. پشت پوسترهای طراحی شده برای تبلیغ گردشگری در دبی یک حقیقت تاریک نهفته است.

پیش از این نیز رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش داده بودند که بعد از امضای توافقنامه عادی سازی روابط میان امارات و تل آویو قاچاقچیان و جنایتکاران صهیونیست فعالیت‌های مجرمانه خود را به دبی منتقل کرده‌اند.

بر اساس گزارش این رسانه‌ها، بسیاری از قاچاقچیان مواد مخدر و سرکرده‌های سازمان‌های جنایی در اراضی اشغالی شروع به انتقال فعالیت‌های تبهکارانه خود به دبی کرده‌اند.

در گزارش شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی در این خصوص آمده است: این قضیه قابل پیش‌بینی بود و مجرمان اسرائیلی بازار اقتصادی بزرگی را در دبی کشف کرده‌اند.

در ادامه این گزارش آمده است که این جنایتکاران صهیونیست اقدام به خرید املاک در دبی می‌کنند.

source: اقتصاد نیوز
اخبار تیتر یک
  • مناظره صادق زیبا کلام و ابراهیم متقی

    اقتصاد نیوز: صادق زیبا کلام و ابراهیم متقی در مناظره ای به آینده برجام، تحریم ها و رابطه ایران و امریکا پرداختند.

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید