کرونا جان یک سناتور آمریکایی را گرفت

کدخبر: 380211
یک سناتور آمریکایی که در انتخابات امسال نتیجه را به رقیب خود واگذار کرده است، در اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، «جری رلف»، سناتور جمهوری‌خواه ایالت مینه‌سوتا در اثر ابتلا به ویروس کرونا در سن ۷۶ سالگی جان خود را از دست داد.

به نوشته پایگاه اینترنتی شبکه «سی‌اِن‌اِن»، این سناتور آمریکایی ماه گذشته میلادی هنگام حضور در جلسه کنگره ایالتی، در معرض ویروس کرونا قرار گرفته بود. خانواده او جمعه شب به وقت محلی با انتشار بیانیه‌ای مرگ این سناتور را اعلام کردند.

جری رلف که از سال ۲۰۱۶ سناتور ایالت مینه‌سوتا بود، در رقابت‌های انتخاباتی سال ۲۰۲۰ به رقیب خود باخته و در شرف ترک سنای آمریکا قرار داشت.

پیش از این نیز «دیوید آندال» در حالی پیروز رقابت بر سر کرسی ایالت داکوتای شمالی در مجلس نمایندگان اعلام شد که پیش از آن در اثر ابتلا به کرونا درگذشته بود.

طبق جدیدترین آمار دانشگاه «جانز هاپکینز»، در ۲۴ ساعت گذشته با مرگ دست‌کم دو هزار و ۹۷۹ مورد جدید، شمار قربانیان کروناویروس در ایالات متحده به ۳۱۳ هزار و ۵۸۸ نفر افزایش یافت.

این آمار و ارقام همچنین نشان می‌دهد در ۲۴ ساعت گذشته، با ابتلای دست‌کم ۲۶۶ هزار و ۷۵۸ مورد جدید، مجموع مبتلایان به کروناویروس در ایالات متحده آمریکا به ۱۷ میلیون و ۴۵۹ هزار و ۲۹۶ نفر رسیده است.

منبع: اقتصاد نیوز
تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید