توضیحات درباره انتشار فیلم یک داعشی با لباس استقلال!

کدخبر: 380638
اقتصادنیوز: سازندگان سریال «خانه امن» درباره سکانس جنجالی عملیات تروریستی در پوشش یک هوادار استقلالی که باعث دلخوری طرفداران این تیم شده است ، توضیح دادند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، در قسمت چهل و سوم سریال ، داستان به ماجرای عملیات تروریستی یک عضو گروهک داعش در ورزشگاه آزادی اختصاص دارد. او برای انجام عملیات انتحاری ، دربی پایتخت را انتخاب کرده است و در پوشش یک هوادار استقلال وارد ورزشگاه می شود.

بعد از این که سکانس با اعتراض هوادران تیم استقلال تهران مواجه شد، سازندگان «خانه امن» توضیحاتی بیان کردند.

ابوالفضل صفری تهیه کننده «خانه امن» با تاکید بر اینکه هیچ سوء نیتی برای نشان دادن یک داعشی تحت پوشش طرفدار تیم استقلال وجود نداشته است، اعلام کرد: ماجرایی که در قسمت چهل و سوم نشان داده شد بر اساس یک داستان واقعی است. هدف این بود تا تاکید شود تروریست‌ها برای انجام اعمال خلاف خود از هر گونه محبوبیت ورزشی و هنری در بین مردم ایران سوء استفاده می‌کنند.»

صفری ادامه داد: استفاده از این پرونده واقعی، صرفا به این خاطر بود تا همه ما هشیار باشیم و جلوی این سوء استفاده‌ها را بگیریم.

او ضمن دلجویی از هواداران استقلال به خاطر سوء تفاهم ایجاد شده، تاکید کرد: بسیاری از عوامل سریال «خانه امن» طرفدار استقلال هستند و هرگز قصد توهین به این تیم را نداشته اند.

صفری در پایان گفت: من از مخاطبان و علاقمندان تقاضا می‌کنم تا سریال «خانه امن» را به طور کامل نگاه کنند؛ مخصوصا قسمت 44 که امشب (یک دی) پخش می شود . در این قسمت، داستان سریال به تیم پرسپولیس و ماجرایی مشابه پرداخته است.

اخبار تیتر یک
  • شستا در صدر جدول ارزش معاملات بازار سهام امروز

    امروز شاخص کل بورس در یک ساعت ابتدایی ۲۰ هزار واحد افت کرد. اما پس از آن تغییر جهت داد و در نهایت به سطح یک میلیون و…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید