جزئیات مهم از آزمون استخدامی ایران خودرو

کدخبر: 380876
زمان برگزاری آزمون استخدام نیروی قراردادی در شرکت صنعتی ایران خودرو به ۱۶ بهمن موکول شد.

به گزارش اقتصادنیوز؛ جزییات ثبت نام آزمون استخدامی جذب متقاضیان بومی واجد شرایط دو استان تهران و البرز برای استخدام به صورت قراردادی در سال ۱۳۹۹ شرکت ایران خودرو از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به عنوان متولی برگزاری آزمون‌های استخدامی کشور اعلام شد.

بر این اساس گروه صنعتی ایران خودرو در سال جهش تولید و به منظور تقویت توان علمی و مهارتی خود در نظر دارد مجموعا تعداد ۴۰۰ نفر از جوانان فارغ‌التحصیل متعهد و متخصص واجد شرایط بومی استان‌های تهران و البرز را در مشاغل کارشناسی و تکنسین بخش‌های مختلف سایت مرکزی تهران، از طریق برگزاری آزمون علمی و مصاحبه‌های فنی و تخصصی، شناسائی، جذب و به صورت قراردادی جایگزین همکارانی نماید که در شرف بازنشستگی هستند.

سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد؛ با توجه به وجود افراد مشترک ثبت نام کننده در این آزمون و آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد ناپیوسته پیام‌نور سال ۱۳۹۹ (در روز جمعه مورخ۱۷ بهمن ماه ۹۹)، برگزاری آزمون استخدام قراردادی گروه صنعتی ایران خودرو به روز پنجشنبه مورخ ۱۶ بهمن تغییر می یابد.

لذا از متقاضیان تقاضا می شود با توجه به زمان اعلام شده و اطلاعیه پرینت کارت شرکت در آزمون که در تاریخ  ۱۲ بهمن در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود در جلسه آزمون شرکت نمایند.

source: اقتصادنیوز
تیتر یک
  • آمریکا در مسیر بازگشت به دوران قبل از ترامپ؛

    اقتصادنیوز: جو بایدن وعده داده در برابر مجموعه گسترده‌ای از تهدیدهای جدید علیه امنیت ملی امریکا، رویکردی کاملا متفاوت…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید